Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 17. 9. 2003László Kötelespodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAké je čerpanie prostriedkov z fondu Ispa v tomto roku?
nezodpovedaná 26. 10. 2005László Kötelespredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAko chce reagovať vláda SR na obvinenie, že Slovenská informačná služba odpočúvala konzulát Maďarskej republiky v Košiciach?
zodpovedaná 26. 10. 2005László Kötelesminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanKedy bude odovzdaný do prevádzky hraničný priechod Veľké Slemence - Malé Slemence?
nezodpovedaná 26. 10. 2005László Kötelesminister dopravy a výstavby SR Pavol ProkopovičAký je podiel plánovaných finančných prostriedkov na výstavbu diaľničnej siete pre východoslovenský región v roku 2006?
zodpovedaná 19. 4. 2006László Kötelespredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSúčasný stav povodní na území SR - škody? Ako je riešená koncepcia na ochranu územia SR pred povodňami?
nezodpovedaná 19. 4. 2006László Kötelesminister životného prostredia SR László MiklósAká je koncepcia rezortu a vlády SR na ochranu územia SR pred povodňami?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.