Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 13. 10. 2010Magdaléna Vášáryovápredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováPani predsedníčka vlády Radičová, prosím, aby ste v pléne parlamentu vysvetlili, ako to vyzerá s finančnou pomocou pre mamičky, lebo z médií sa dozvedáme, že niektoré z nich majú byť ukrátené?
nezodpovedaná 3. 11. 2010Magdaléna Vášáryovápredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, ako sa skončili rokovania Európskej rady týkajúce sa permanentného krízového mechanizmu eurozóny? Môžete nám povedať niektoré detaily. Napríklad správanie sa a vystupovanie našich susedov?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Magdaléna Vášáryovápredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováPani predsedníčka vlády, prehodnotí vaša vláda energetický mix Slovenskej republiky pod dojmami udalostí v Japonsku a na Blízkom východe? Hoci hystéria reakcií v Nemecku je nerovným signálom, aby sme jej nepodliehali.
nezodpovedaná 30. 3. 2011Magdaléna Vášáryováminister kultúry SR Daniel KrajcerVážený pán minister, mohli by ste nás informovať o osude troch zmlúv týkajúcich sa digitalizácie nášho národného dedičstva, ktoré podpísal so súkromníkmi deň pre parlamentnými voľbami váš predchodca M. Maďarič? Správa o dvoch vypovedaných je na webe ministerstva kultúry. Čo je s treťou, finančne najvýznamnejšou? (Je pán Kiš stále v hre?)
nezodpovedaná 7. 9. 2011Magdaléna Vášáryovápredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováPani premiérka, aké pozitíva prináša občanom Slovenskej republiky nový Zákonník práce?
nezodpovedaná 19. 10. 2011Magdaléna Vášáryovápredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováStrategickým európskym partnerom SR pre vašu vládu je Spolková republika Nemecko. Akú dôležitosť pripisujete dnes tomuto partnerstvu? - otázka bola stiahnutá 20. októbra 2011

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.