Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, ako je zabezpečená objektívnosť a nestrannosť pri sčítaní obyvateľstva 2011 najmä v oblasti určenia národnosti či materinského jazyka?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, ako chcete politicky riešiť podozrenie zo zneužitia právomocí verejného činiteľa - ministra vnútra D. Lipšica, ktorý pravdepodobne nahliadol do vyšetrovacieho spisu poslanca Igora Štefanca a ďalších osôb?
zodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajminister vnútra SR Daniel LipšicAko polícia zabezpečí, aby pred a pri sčítaní obyvateľstva 2011 nedošlo k tzv. kupovaniu národností - najmä medzi rómskym obyvateľstvom v prospech maďarskej národnosti? O takýchto aktivitách už informovali predstavitelia Rómov.
zodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Mikuláš DzurindaBol, vážený pán minister, rezort MZV SR informovaný o aktivite maďarského veľvyslanca pri inštalovaní sochy kontroverznej persóny Jánoša Esterházyho v Košiciach, ktorý sa osobne zasadil za odtrhnutie Košíc po Viedenskej arbitráži?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Mikuláš DzurindaPán minister, aké diplomatické prostriedky použil rezort MZV SR voči generálnemu konzulovi Maďarskej republiky Gézovi Farkasovi za jeho nevyberané slová na adresu histórie Slovákov a okrem iného aj na adresu sv. Cyrila a Metoda?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajminister dopravy a výstavby SR Ján FigeľJe logické, aby v rámci cesty v obci Sverepec 1/61, ktorá sa buduje ako vyvolaná investícia, investor - NDS nevybudovala aj chodník pre chodcov?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Rafael Rafajpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, ukázalo sa, že štát sa pri privatizácii Slovenských elektrárni vzdal až 10 násobku vyššej sumy zo ziskov Enel-u. Čo mienite, prosím urobiť?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Rafael Rafajpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováAkú zodpovednosť mienite vyvodiť za nedostatky sprevádzajúce sčítanie obyvateľstva 2011?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Rafael Rafajpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, v čase keď priemerný plat v SR je menší než minimálny vo vyspelej Európe považujete za únosné odmeňovanie vládnych úradníkov na úrovni dvojnásobku platu poslanca a sedem násobku priemerného platu na Slovensku?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Rafael Rafajminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zsolt SimonAko a kde a kým sa využili financie z Bruselu na prevenciu proti baktérii E.coli? Hovorí sa o sume cca 0,5 mld. ktoré sa mali najmä rozdeliť na farmách na južnom Slovensku...

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.