Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, ako je zabezpečená objektívnosť a nestrannosť pri sčítaní obyvateľstva 2011 najmä v oblasti určenia národnosti či materinského jazyka?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, ako chcete politicky riešiť podozrenie zo zneužitia právomocí verejného činiteľa - ministra vnútra D. Lipšica, ktorý pravdepodobne nahliadol do vyšetrovacieho spisu poslanca Igora Štefanca a ďalších osôb?
zodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajdočasne poverený minister vnútra SR Daniel LipšicAko polícia zabezpečí, aby pred a pri sčítaní obyvateľstva 2011 nedošlo k tzv. kupovaniu národností - najmä medzi rómskym obyvateľstvom v prospech maďarskej národnosti? O takýchto aktivitách už informovali predstavitelia Rómov.
zodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajdočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Mikuláš DzurindaBol, vážený pán minister, rezort MZV SR informovaný o aktivite maďarského veľvyslanca pri inštalovaní sochy kontroverznej persóny Jánoša Esterházyho v Košiciach, ktorý sa osobne zasadil za odtrhnutie Košíc po Viedenskej arbitráži?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajdočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Mikuláš DzurindaPán minister, aké diplomatické prostriedky použil rezort MZV SR voči generálnemu konzulovi Maďarskej republiky Gézovi Farkasovi za jeho nevyberané slová na adresu histórie Slovákov a okrem iného aj na adresu sv. Cyrila a Metoda?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Rafael Rafajdočasne poverený minister dopravy SR Ján FigeľJe logické, aby v rámci cesty v obci Sverepec 1/61, ktorá sa buduje ako vyvolaná investícia, investor - NDS nevybudovala aj chodník pre chodcov?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Rafael Rafajdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, ukázalo sa, že štát sa pri privatizácii Slovenských elektrárni vzdal až 10 násobku vyššej sumy zo ziskov Enel-u. Čo mienite, prosím urobiť?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Rafael Rafajdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováAkú zodpovednosť mienite vyvodiť za nedostatky sprevádzajúce sčítanie obyvateľstva 2011?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Rafael Rafajdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, v čase keď priemerný plat v SR je menší než minimálny vo vyspelej Európe považujete za únosné odmeňovanie vládnych úradníkov na úrovni dvojnásobku platu poslanca a sedem násobku priemerného platu na Slovensku?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Rafael Rafajdočasne poverený minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zsolt SimonAko a kde a kým sa využili financie z Bruselu na prevenciu proti baktérii E.coli? Hovorí sa o sume cca 0,5 mld. ktoré sa mali najmä rozdeliť na farmách na južnom Slovensku...

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.