Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 20. 6. 2012Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aký vplyv na ekonomiku štátu bude mať prípadné riešenie štátnych sviatkov?
nezodpovedaná 20. 6. 2012Ján Podmanickýpodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírVážený pán minister, aká je aktuálna situácia vo finančnej správe v súvislosti s kolapsom systému na výber daní zo začiatku tohto roka?
nezodpovedaná 27. 6. 2012Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte zámer maďarského parlamentného výboru rokovať bez ohlásenia a súhlasu na zvrchovanom území Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 27. 6. 2012Ján Podmanickýminister kultúry SR Marek MaďaričVážný pán minister, neuvažujete navrhnúť Výboru NR SR pre kultúru a médiá zvolať zasadnutie tohto výboru do Budapešti za účelom zistenia dodržiavania práv národnostných menšín v Maďarsku?
zodpovedaná 12. 9. 2012Ján Podmanickýminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterVážený pán minister, ako vyznieva porovnanie nášho Zákonníka práce s pracovnými kódexmi v EÚ?
zodpovedaná 12. 9. 2012Ján Podmanickýminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterPán minister, ako hodnotíte tvrdenia niektorých zamestnávateľov a opozičných politikov, že novela Zákonníka práce poškodí podnikateľské prostredie v SR?
zodpovedaná 12. 9. 2012Ján Podmanickýminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterVážený pán minister, nakoľko ste zohľadnili postoje jednotlivých sociálnych partnerov pri príprave Zákonníka práce?
zodpovedaná 4. 9. 2013Ján Podmanickýminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákVážený pán minister, je v súlade s medzinárodným právom, ak jeden štát chce napadnúť iný štát bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN?
nezodpovedaná 4. 9. 2013Ján Podmanickýminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákVážený pán minister, aká je situácia kresťanov v Egypte po páde vlády H. Mubaraka?
nezodpovedaná 4. 9. 2013Ján Podmanickýministerka zdravotníctva SR Zuzana ZvolenskáVážená pani ministerka, neuvažujete zaviesť systém, ktorý by vrátil prevádzku záchraniek štátnym a samosprávnym nemocniciam?
nezodpovedaná 27. 5. 2015Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, opozícia a média tvrdia, že sociálne balíčky zvyšujú zadlženie Slovenskej republiky a to aj napriek tomu, že slovenskej ekonomike sa pod vaším vedením darí. Prosím vás, o vysvetlenie z akých prostriedkov sú financované všetky opatrenia, ktoré vláda robí pre zvýšenie životnej úrovne našich občanov?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.