Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 9. 2010Ľubomír Petrákpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, nadradená cestná infraštruktúra (diaľnice) je jedným z najdôležitejších predpokladov rozvoja zaostávajúcich regiónov. Považujete v tomto kontexte pozastavenie výstavby diaľnic za rozumné rozhodnutie?
nezodpovedaná 8. 9. 2010Ľubomír Petrákminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zsolt SimonVážený pán minister, neprekáža vám, že ste 4 roky bojovali za urýchlenie výstavby cesty R7 a dnes rozhodnutím ministra dopravy dôjde k značnému oneskoreniu výstavby tejto cesty?
nezodpovedaná 8. 9. 2010Ľubomír Petrákminister dopravy a výstavby SR Ján FigeľVážený pán minister, na základe akých logických súvislostí pripravujete návrh na zvýšenie cien diaľničných nálepiek a súčasne obmedzujete výstavbu diaľnic?
nezodpovedaná 8. 9. 2010Ľubomír Petrákminister dopravy a výstavby SR Ján FigeľVážený pán minister, prečo ste pri rozhodovaní o zmene trasy R7 rozhodli bez vypočutia, tobôž akceptovania názorov samospráv a obyvateľov dotknutých obcí a širšej verejnosti? Aké analýzy vás viedli k zmene rozhodnutia o zmene trasy R7?
nezodpovedaná 1. 12. 2010Ľubomír Petrákpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, aký je váš názor na to, že Írsko ako reformný vzor SR je vo vážnej finančnej kríze?
zodpovedaná 8. 12. 2010Ľubomír Petrákpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, v roku 1989 ste bojovali za demokraciu na Slovensku. Nie je vám ľúto, že dnes pri obhajobe svojho postu zmenou formy voľby generálneho prokurátora znásilňujete demokraciu na Slovensku?
nezodpovedaná 2. 2. 2011Ľubomír Petrákpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, prečo chce vláda privatizovať ziskové teplárenské spoločnosti? Prečo chcete aj týmto krokom vytvoriť predpoklady pre rast cien tepla a ďalšie finančné zaťažovanie občanov?
zodpovedaná 2. 2. 2011Ľubomír Petrákminister hospodárstva SR Juraj MiškovVážený pán minister, kedy v rámci deklarovanej transparentnosti pristúpite k zverejneniu príjmu zástupcov štátu v organizáciách a obchodných spoločnostiach, kde je štát spoluvlastníkom? Prečo sa tomuto kroku vami riadené ministerstvo dlhodobo vyhýba?
nezodpovedaná 23. 3. 2011Ľubomír Petrákminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Mikuláš DzurindaVážený pán minister, včera sa v tlači uvádza o vašom kolegovi, ministrovi Galkovi, "u ľudí pohybujúcich sa v prostredí zahraničných vzťahov je priam terčom posmechu". Máte aj vy takéto skúsenosti? Robí pán minister Galko Slovensku dobré meno v zahraničí?
nezodpovedaná 23. 3. 2011Ľubomír Petrákminister obrany SR Ľubomír GalkoVážený pán minister, môžete uviesť vecné dôvody, ktoré vás viedli k výroku "neviem, či je tým, čo by mal posudzovať amatérstvo" na adresu pána ministra Dzurindu?
zodpovedaná 18. 5. 2011Ľubomír Petrákpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, považujete za správne radikálne zvýšenie daní z nehnuteľností?
zodpovedaná 18. 5. 2011Ľubomír Petrákpodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošVážený pán minister, považujete za správne radikálne zvýšenie daní z nehnuteľností pri súčasnej príjmovej úrovni väčšiny obyvateľov?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Ľubomír Petrákpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, v zrkadle minulotýždňového rokovania snemu ZMOSu sa javí pôsobenie vašej vlády ako antagonistické k pôsobeniu územnej samosprávy. Nebolo by prospešnejšie pre občanov Slovenska, aby ste obce a mestá považovali za plnohodnotného partnera pri spravovaní vecí verejných?
nezodpovedaná 29. 6. 2011Ľubomír Petrákpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, vaša vláda zmenami zákonníka práce znižuje istoty zamestnancov, vaša vláda uvoľnila priestor pre zneužívanie ekonomickej sily obchodných reťazcov a tým aj pre rast cien a mnohé opatrenia vašej vlády majú za dôsledok pokles reálnych príjmov a životnej úrovne väčšiny obyvateľov. Pre koho je teda určená politika vašej vlády?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.