Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 9. 2010Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, považujete za správne, ak vaša vláda, ktorá svojím rozhodnutím zastavila výstavbu diaľnic a vážne ohrozuje hospodársky rast Slovenska, plánuje zvýšiť cenu diaľničnej nálepky pre ľudí až o 37%?
nezodpovedaná 8. 9. 2010Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, prečo vaši poslanci odmietli návrh, aby vláda predložila Národnej rade správu o výstavbe diaľnic a rýchlostných ciest v rokoch 2010 až 2014? Nie je to náhodou preto, že vláda je úplne bezradná a momentálne ani netuší, ako, kedy a za aké prostriedky bude diaľnice stavať ďalej?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováPani premiérka, aký je váš názor na zotrvanie M. Chrena vo funkcii štátneho tajomníka po odstúpení I. Švejnu za kauzu Hayek Consulting?
nezodpovedaná 9. 2. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováPani premiérka, považujete za správne a morálne tzv. zlaté padáky vašich nominantov?
nezodpovedaná 23. 3. 2011Peter Pellegriniminister dopravy SR Ján FigeľPán minister, množia sa informácie, že po prechode na digitálne vysielanie ostanú mnohé obce bez signálu z dôvodu nepokrytia týchto území digitálnym signálom. Ak je to pravda, ako budú mať tieto obce zabezpečené televízne vysielanie po úplnom vypnutí analógového vysielania?
nezodpovedaná 23. 3. 2011Peter Pellegriniminister dopravy SR Ján FigeľPán minister, koľko je obcí, ktoré po vypnutí analógového vysielania nebudú pokryté digitálnym signálom? Ako budú mať tieto obce potom zabezpečené televízne vysielanie?
zodpovedaná 18. 5. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováSú sporné objednávky Národnej diaľničnej spoločnosti na školenia o vízii spoločnosti v 5-hviezdičkovom luxusnom hoteli prejavom novej politickej kultúry?
nezodpovedaná 18. 5. 2011Peter Pellegriniminister dopravy SR Ján FigeľPán podpredseda, sú sporné objednávky Národnej diaľničnej spoločnosti na školenia o vízii spoločnosti v 5-hviezdičkovom luxusnom hoteli prejavom novej politickej kultúry vás a vašich nominantov?
nezodpovedaná 29. 6. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, ako ste spokojná s prácou rezortu dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja?
zodpovedaná 7. 9. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, ste spokojná s tým, že vláda pod vaším vedením rozhodla o tom, že sídlom budúceho finančného riaditeľstva bude Bratislava a mesto Banská Bystrica príde po rokoch o sídlo daňového riaditeľstva?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, nehanbíte sa z regiónu s najvyššou nezamestnanosťou presťahovať daňové riaditeľstvo do Bratislavy a ohroziť tak pracovné miesta? Takto vnímate podporu zaostalejších regiónov?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, ste rada, že vaša vláda ožobračuje bansko-bystrický región, ktorý má najvyššiu nezamestnanosť a sťahujete daňové riaditeľstvo ako súčasť budúceho finančného riaditeľstva z Banskej Bystrice do Bratislavy?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, nemyslíte, že by bolo vhodnejšie ponechať sídlo budúceho finančného riaditeľstva v Banskej Bystrici, aby ste sa tak vyhli problémom pri hľadaní budovy v Bratislave? Alebo vlastní člen SDKÚ-DS budovu v Bratislave a dohodíte mu zase parádny kšeft?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, prečo ožobračujete banskobystrický región, ktorý má najvyššiu nezamestnanosť a sťahujete daňové riaditeľstvo ako súčasť budúceho finančného riaditeľstva z Banskej Bystrice do Bratislavy?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Peter Pellegrinipredsedníčka vlády SR, poverený vedením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Iveta RadičováVážená pani predsedníčka vlády, centralizovanie štátnych úradov do Bratislavy považujete za podporu znižovania regionálnych rozdielov a podporu zaostalejších regiónov? Pýtam sa na to v kontexte plánovaného presunu daňového riaditeľstva z Banskej Bystrice do Bratislavy.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.