Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2016Oľga Nachtmannovádočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, na trhu práce máme paradoxnú situáciu - na jednej strane sú tu vysoko nedostatkové profesie a na druhej strane trh práce je presýtený profesiami, ktoré stále narastajú, niekedy skoro až geometrickým radom. Programové vyhlásenie vlády reflektuje tento stav a snaží sa ho riešiť. Môžete nám priblížiť základné opatrenia v tejto oblasti?
nezodpovedaná 15. 6. 2016Oľga Nachtmannovádočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, so znižovaním evidovanej miery nezamestnanosti vyvstala otázka vytvárania nových pracovných miest predovšetkým v okresoch s najvyššou mierou nezamestnanosti. Aké opatrenia plánuje prijať vláda v tejto oblasti?
nezodpovedaná 7. 9. 2016Oľga Nachtmannovádočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, neformálny summit EÚ v Bratislave prichádza vo veľmi zložitom období pre Európu. Keďže sú v mnohých otázkach pomerne rozdielne názory, aké sú základné očakávania od tohto summitu?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.