Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 9. 2010Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, vo vašom slovníku často nachádzame slovo transparentnosť. Zverejníte aj zmluvy, ktoré uzatvorila vláda Mikuláša Dzurindu? Ak nie, tak prečo?
nezodpovedaná 8. 9. 2010Ľuboš Martinákdočasne poverený minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zsolt SimonPán minister, na poslednom poslaneckom prieskume na Slovenskom pozemkovom fonde sme zistili, že v období, keď ste boli ministrom,dostali reštitučné náhrady v k. u. Bratislava viac ako na 80 % občania s trvalým pobytom v okresoch Dunajská Streda a Nové Zámky. Jednalo sa o tak často vami proklamovanú transparentnosť alebo o náhodu?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, ako hodnotíte rozhodnutie vášho podpredsedu pána Jána Figeľa venovať svoj byt v Starom meste na sociálne účely, až keď vyšla najavo cena bytu, za ktorú ho pán Ján Figeľ kúpil?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Ľuboš Martinákdočasne poverený minister dopravy SR Ján FigeľPán podpredseda vlády, prečo ste sa rozhodli venovať byt v Starom meste na sociálne účely, až keď vyšla najavo cena bytu, za ktorú ste ho kúpili?
zodpovedaná 20. 10. 2010Ľuboš Martinákdočasne poverený minister dopravy SR Ján FigeľPán podpredseda vlády, ako je možné, že post svojho švagra v Národnej diaľničnej spoločnosti nepovažujete za rodinkárstvo?
nezodpovedaná 3. 11. 2010Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, naznačovali ste svoje zotrvanie vo funkcii dohodou koalície v súvislosti s voľbou generálneho prokurátora. Platí to j naďalej?
nezodpovedaná 8. 12. 2010Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani predsedníčka vlády, nemyslíte si, že vyhláseniami vo veci voľby šéfa generálnej prokuratúry vykonávate nátlak na koaličných poslancov?
nezodpovedaná 2. 2. 2011Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani predsedníčka vlády, opakovane ste tvrdili, že vláda pristúpi k predaju len tých spoločností s účasťou štátu, ktoré sú dlhodobo v strate. Prečo v stredu prerokovaný materiál navrhuje privatizovať aj ziskové teplárenské spoločnosti?
nezodpovedaná 23. 3. 2011Ľuboš Martinákdočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Mikuláš DzurindaBývalý šéf hypermarketu, teraz vo funkcii ministra obrany, oznámil potrebu stiahnuť vojenskú misiu z Cypru. Čo si myslíte o úrovni jeho profesionality?
nezodpovedaná 30. 3. 2011Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, ako hodnotíte s odstupom času vaše predvolebné sľuby o neprivatizovaní s terajšou skutočnosťou?
nezodpovedaná 18. 5. 2011Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, aký je váš názor na zámer ministerstva financií smerujúci k radikálnemu zvýšeniu dane z nehnuteľnosti?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, je pre vládnu koalíciu dôležité predbehnúť ústavný súd a rýchlo uskutočniť voľbu generálneho prokurátora?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, je správne ďalej posilňovať oprávnenia verejných inštitúcií odpočúvať telefonáty občanov, tak ako to navrhuje minister Lipšic?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Ľuboš Martinákdočasne poverený minister dopravy SR Ján FigeľPán minister, aký je dôvod zrušenia väčšiny spojov železničnej dopravy na zastávku Medzilaborce-mesto?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Ľuboš Martinákdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováPani premiérka, naďalej si stojíte za svojím prehlásením, že sa jedná o stranícky klientelizmus SDKÚ-DS ohľadom kauzy Daňového riaditeľstva v Košiciach?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.