Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 20. 10. 2010Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, ako hodnotíte výsledky rokovaní o sprísnení rozpočtových pravidiel v Európskej únii v Bruseli?
nezodpovedaná 20. 10. 2010Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, bude vláda Slovenskej republiky kompenzovať obciam, mestám a VÚC výpadky na daniach z príjmov?
nezodpovedaná 20. 10. 2010Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, bude vláda Slovenskej republiky pokračovať v poskytovaní vianočných príspevkov pre dôchodcov aj v tomto roku? Ak áno, v akej výške?
nezodpovedaná 8. 12. 2010Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, ako štátny rozpočet na rok 2011 prispeje k zlepšeniu poskytovania zdravotnej starostlivosti pre pacientov?
nezodpovedaná 8. 12. 2010Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, aké opatrenia plánuje vláda SR prijať aby sa zvýšila účelnosť vynakladania prostriedkov v zdravotníctve?
nezodpovedaná 8. 12. 2010Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, po prijatí rozpočtu aké ďalšie kroky plánuje vláda SR v nasledujúcom roku realizovať v oblasti zdravotníctva?
nezodpovedaná 8. 12. 2010Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, čo považujete za naliehavú prioritu, ktorú z vášho pohľadu treba riešiť v oblasti zdravotníctva?
nezodpovedaná 9. 2. 2011Peter Markovičdočasne poverený minister zdravotníctva SR Ivan UhliarikVážený pán minister, programové vyhlásenie vlády hovorí o prehodnotení sietí poskytovateľov zdravotnej starostlivosti. Na prebiehajúcej schôdzi NR SR bol podaný poslanecký návrh zákona, ktorý rušil pevnú a koncovú sieť nemocníc. Ministerstvo zdravotníctva SR sa úplne nestotožnilo s týmto riešením. Aká je teda vaša predstava a v akom časovom horizonte ju predložíte na rokovanie NR SR?
zodpovedaná 29. 6. 2011Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, ktoré opatrenie vlády SR považujete po roku vládnutia za najdôležitejšie a s pozitívnym dosahom na SR?
nezodpovedaná 29. 6. 2011Peter Markovičdočasne poverený minister zdravotníctva SR Ivan UhliarikVážený pán minister, v súčasnosti je aktuálnou otázka chystanej redukcie kapacít lôžkových zdravotníckych zariadení. Čo hovoríte na fakt, že napriek po dlho volanej potrebe redukovať nadbytočné kapacity, sa snaží časť zdravotníkov a niektoré médiá vyvolať mylný dojem vo verejnosti, že sa tým ohrozí dostupnosť zdravotnej starostlivosti?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, nedávno ste v Trenčíne otvárali investíciu firmy AU Optronics, ktorá prinesie 3000 pracovných miest. Aké kroky vláda SR pripravuje na to, aby na Slovensku investícií pribúdalo a rástla tak zamestnanosť?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Peter Markovičdočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, nezamestnanosť na Slovensku klesla z 15,1 % na 13,9 %. Zároveň narástla zamestnanosť v prvom štvrťroku medziročne o 2,1 % čo znamená 49000 nových pracovných miest. Bude tento pozitívny trend podľa vášho názoru pokračovať resp. aké predpoklady pre to vláda SR vytvára?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.