Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 7. 9. 2016Dušan Galispredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda, zaujímalo by ma, čo bude ústrednou témou summitu ktorý bude v septembri v Bratislave?
nezodpovedaná 21. 9. 2016Dušan Galispredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte minulotýždňový summit, ktorý sa konal v Bratislave?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Dušan Galispredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte štátny rozpočet Slovenskej republiky v rámci členských krajín EÚ?
nezodpovedaná 7. 12. 2016Dušan Galispredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, ako hodnotíte doterajší priebeh predsedníctva Slovenskej republiky v Rade Európskej únie?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Dušan Galispredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, čo poviete na výsledky francúzskych volieb prezidenta a aký to bude mať podľa vás vplyv na Európsku úniu?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Dušan Galispredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aký je váš názor na vyjadrenie pána Sulíka, ktorý krajiny z takzvanej prvej ligy považuje za okresný spolok?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Dušan Galispredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda, aký ekonomický význam bude mať podľa vás hodvábna cesta, ktorá pôjde cez SR?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Dušan Galispredseda vlády SR Robert FicoMôžete nás informovať v akom štádiu je výstavba národného štadióna a v akom termíne bude výstavba ukončená?
nezodpovedaná 12. 9. 2018Dušan Galispredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, v čase keď pravica ústami p. Sulíka avizovala, že keď sa dostane do vlády zruší vlaky zadarmo, obedy pre žiakov, prichádzate s návrhmi i ďalších opatrení. Aké dôvody sú na tieto opatrenia?
nezodpovedaná 17. 10. 2018Dušan Galispredseda vlády SR Peter PellegriniPán Kažimír bol už druhýkrát v tomto roku vyhlásený za najlepšieho ministra financií. Ktoré faktory to ovplyvnili a aký to má význam pre Slovensko?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.