Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 7. 9. 2016Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, zaujímalo by ma, čo bude ústrednou témou summitu ktorý bude v septembri v Bratislave?
nezodpovedaná 21. 9. 2016Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte minulotýždňový summit, ktorý sa konal v Bratislave?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte štátny rozpočet Slovenskej republiky v rámci členských krajín EÚ?
nezodpovedaná 7. 12. 2016Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoPán predseda vlády, ako hodnotíte doterajší priebeh predsedníctva Slovenskej republiky v Rade Európskej únie?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, čo poviete na výsledky francúzskych volieb prezidenta a aký to bude mať podľa vás vplyv na Európsku úniu?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, aký je váš názor na vyjadrenie pána Sulíka, ktorý krajiny z takzvanej prvej ligy považuje za okresný spolok?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, aký ekonomický význam bude mať podľa vás hodvábna cesta, ktorá pôjde cez SR?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoMôžete nás informovať v akom štádiu je výstavba národného štadióna a v akom termíne bude výstavba ukončená?
nezodpovedaná 12. 9. 2018Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniVážený pán premiér, v čase keď pravica ústami p. Sulíka avizovala, že keď sa dostane do vlády zruší vlaky zadarmo, obedy pre žiakov, prichádzate s návrhmi i ďalších opatrení. Aké dôvody sú na tieto opatrenia?
nezodpovedaná 17. 10. 2018Dušan Galisdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Peter PellegriniPán Kažimír bol už druhýkrát v tomto roku vyhlásený za najlepšieho ministra financií. Ktoré faktory to ovplyvnili a aký to má význam pre Slovensko?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.