Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 28. 11. 2012Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený premiér, rokovali ste s najvyšščím vedením US STEEL o ich odchode zo Slovenska? Ak áno, s akým výsledkom, ak nie prečo?
nezodpovedaná 16. 10. 2013Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, rozhodnutie Najvyššieho spolkového súdu Nemecka výrazne znížilo šance SR zvrátiť prehratú arbitráž vo veci protiústavného zákazu zisku, ktorý presadila vaša prvá vláda. Budete garantovať vlastnou hlavou škody, ktoré vznikajú našim občanom?
nezodpovedaná 16. 10. 2013Pavol Frešopodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírVážený pán minister, rozhodnutie Najvyššieho spolkového súdu Nemecka výrazne znížilo šance SR zvrátiť prehratú arbitráž vo veci protiústavného zákazu zisku, ktorý presadila vaša prvá vláda. Budete garantovať vlastnou hlavou škody, ktoré vznikajú našim občanom?
nezodpovedaná 23. 10. 2013Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v minulosti ste v súvislosti so zámerom vyvlastniť zdravotné poisťovne povedali, že "pokiaľ si to budú chcieť súkromné poisťovne rozdať so štátom, nech sa páči, my sme pripravení". Dnes už bezprostredne hrozí Slovensku, že bude musieť zaplatiť desiatky miliónov eur za rozhodnutie vašej prvej vlády. A zaplatia to daňoví poplatníci, ľudia ktorým neustále zvyšujete dane, odvody a najnovšie chcete zaviesť aj daň zo straty. Nebolo by lepšie, keby ste za diletantské rozhodnutie vašej prvej vlády ručili hlavou vy osobne alebo strana Smer?
nezodpovedaná 2. 7. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, na vašom straníckom zjazde ste predstavili predvolebný balíček na naháňanie stratených hlasov. Kedy predstavíte dopad tohto balíčka na verejné financie?
nezodpovedaná 2. 7. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy vláda vyčísli konkrétne dopady predvolebného balíčka strany SMER-SD, ktorý ste predstavili na vašom tohtoročnom zjazde, na verejné financie a zadlžovanie Slovenska a jeho občanov?
nezodpovedaná 2. 7. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán pedseda vlády, kedy dáte úlohu ministrovi financií SR, aby vyčíslil dopady vášho predvolebného straníckeho balíčka, prijatého na zjazde Smeru-SD, na verejné financie?
nezodpovedaná 10. 9. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte skutočnosť, že ukrajinský veľvyslanec na základe našej politiky hovorí, že sa správate ako zlý sused a že pred naším konzulátom v Užhorode sa konala demonštrácia proti politike vašej vlády?
nezodpovedaná 10. 9. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, súhlasíte s tvrdením nemeckej spolkovej kancelárky Angely Merkelovej, že "Umožniť niekomu meniť hranice v Európe a útočiť na iné krajiny bez následkov je oveľa väčšie nebezpečenstvo, ako si znevýhodniť ekonomiku?"
nezodpovedaná 10. 9. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, súhlasíte s tým, že Krym je naďalej súčasťou Ukrajiny a že agresorom na Ukrajine je Ruská federácia?
nezodpovedaná 10. 9. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený predseda vlády, ste schopný jednoznačne, tak ako väčšina vašich kolegov z EÚ odsúdiť bez akéhokoľvek zahmlievania kroky Ruska voči Ukrajine a označiť ich jednoznačne za akt agresie voči suverénnemu štátu?
nezodpovedaná 10. 9. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, necítite ani trocha hanby za to, že svojimi vyjadreniami poškodzujete obraz Slovenska v zahraničí, ako aj u nášho najväčšieho suseda Ukrajiny, ktorej veľvyslanec vás označí za zlého suseda a prodemokraticky zmýšľajúci občania Ukrajiny protestujú pred naším konzulátom v Užhorode proti politike Slovenskej vlády?
nezodpovedaná 10. 9. 2014Pavol Frešopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, môžete bližšie objasniť váš výrok, že na Ukrajine ide o zápas medzi USA a Ruskom? Prečo spochybňujete vôľu občanov Ukrajiny, ktorí chcú tak isto ako my žiť v európksej demokratickej a slobodnej krajine?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.