Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 1. 12. 2004Jaroslav Ivančodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Mikuláš DzurindaVážený pán predseda vlády SR, 1. v akom štádiu je riešenie prírodnej a ekologickej katastrofy vo Vysokých Tatrách? 2. pripravuje vláda SR riešenia pri obnove zničeného územia v Tatrách aj s využitím prostriedkov príslušných fondov EÚ?
nezodpovedaná 18. 5. 2005Jaroslav Ivančominister výstavby a regionálneho rozvoja SR László GyurovszkyPán minister, mohli by ste pre rok 2005 uviesť alokáciu zdrojov podľa regiónov, zo schválených projektov štrukturálnych fondov a výzvy, v ktorých hodnotenie ešte neprebehlo?
nezodpovedaná 26. 10. 2005Jaroslav Ivančodočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Martin FroncPán minister, môžete uviesť aký objem financií bude uvoľnený na riešenie havarijných stavov na základných a stredných školách v roku 2005?
nezodpovedaná 26. 10. 2005Jaroslav Ivančodočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanVážený pán minister, SR sa stala členom Brosn. Aké budú priority, ale aj dopady, tohto členstva pre slovenskú zahraničnú politiku?
nezodpovedaná 26. 10. 2005Jaroslav Ivančodočasne poverený minister financií SR Ivan MiklošPán minister, ako hodnotíte tohtoročný výber daní?
nezodpovedaná 7. 12. 2005Jaroslav Ivančodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Mikuláš DzurindaPán predseda, v čom spočíva náš návrh pomoci Ukrajine, ktorý ste odovzdali svojmu ukrajinskému kolegovi Jurijovi Jechanurovi?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.