Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 25. 6. 2003Ján Patakydočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Mikuláš DzurindaAko hodnotíte fakt, že tunel Branisko bude otvorený v termíne, ktorý bol stanovený na prvom kontrolnom dni po nástupe tejto vlády? Všetky doterajšie termíny boli totiž nesplnené!
nezodpovedaná 2. 7. 2003Ján Patakydočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPán minister, tento týždeň navštívil Slovensko minister zahraničných vecí Ruskej federácie Igor Ivanov. Čo bolo hlavným cieľom jeho návštevy? Ako hodnotíte súčasnú úroveň slovensko-ruských vzťahov?
nezodpovedaná 20. 10. 2004Ján Patakydočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Martin FroncVážený pán minister, plánuje vaše ministerstvo zrovnoprávniť študentov (žiakov) cirkevných ZŠ s ostatnými žiakmi ZŠ, pokiaľ sa týka preplácania cestovných nákladov na dopravu žiakov. Žiakom cirkevných ZŠ sa cestovné neprepláca, čím sú znevýhodnení.
nezodpovedaná 27. 10. 2004Ján Patakydočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Martin FroncVážený pán minister, bude ministerstvo školstva riešiť skutočnosť, že žiaci cirkevných ZŠ nedostávajú príspevok na cestovné tak, ako žiaci ostatných ZŠ?
zodpovedaná 1. 12. 2004Ján Patakydočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Martin FroncVážený pán minister, ako rieši MŠ SR akútne havarijné situácie na školách?
nezodpovedaná 1. 12. 2004Ján Patakydočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Martin FroncVážený pán minister, akým spôsobom a podľa akých pravidiel prideľujú MŠ SR prostriedky na riešenie havarijných stavov na školách?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.