Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 25. 6. 2003Zuzana Kondrlíková-Plhákovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaAký je stupeň bezpečnosti tunela Branisko? Nemali aj bezpečnostné kritéria vplyv na predĺženie termínu ukončenia tunela?
nezodpovedaná 22. 9. 2004Zuzana Kondrlíková-Plhákováminister obrany SR Juraj LiškaAko pokračuje príprava jednotky Vojenskej polície na pôsobenie v zahraničí? Kedy bude čata pripravená na plnohodnotné nasadenie mimo územia SR?
nezodpovedaná 22. 9. 2004Zuzana Kondrlíková-Plhákováminister obrany SR Juraj LiškaAký prínos očakávate pre SR zo spolupráce s Európskou obrannou agentúrou? Bude mať SR dostatočný počet odborníkov v orgánoch vyzbrojovania a obranného výskumu ministerstva obrany na plnenie úloh týkajúcich sa Európskej obrannej agentúry?
zodpovedaná 1. 12. 2004Zuzana Kondrlíková-Plhákováminister obrany SR Juraj LiškaVojenské operácie boli na jeseň témou neformálneho zasadnutia členských krajín NATO v rumunskom Brašove. Čo z neho vyplynulo pre Slovensko?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.