Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 13. 10. 2010Jana Laššákovápredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, ako vnímate list a výzvu "Obyčajných ľudí" pod vedením poslanca Matoviča, v ktorom vás vyzýva k ukončeniu chaosu v koalícii pri predkladaní návrhov zákonov a komentovaní politických káuz?
zodpovedaná 13. 10. 2010Jana Laššákováminister dopravy a výstavby SR Ján FigeľPán minister, cestovali ste v piatok popoludní cestou I/18 na trase Žilina-Vrútky? V akom časovom horizonte dôjde na tomto úseku k zmene?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Jana Laššákováministerka spravodlivosti SR Lucia ŽitňanskáPani ministerka, v akom stave je rekonštrukcia Krajského súdu v Banskej Bystrici? Bude ukončená v plánovanom termíne?
nezodpovedaná 1. 12. 2010Jana Laššákováministerka spravodlivosti SR Lucia ŽitňanskáPani ministerka, kedy bude ukončená rekonštrukcia Krajského súdu v Banskej Bystrici?
zodpovedaná 1. 6. 2011Jana Laššákováministerka spravodlivosti SR Lucia ŽitňanskáPani ministerka, kedy bude ukončená rekonštrukcia Krajského súdu v Banskej Bystrici?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.