Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 21. 9. 2016Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké významné investície očakávame v priebehu cca roka, aký je súčasný stav a či sú rozpracované nové významné investície?
nezodpovedaná 30. 11. 2016Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoMôžete, prosím, stručne zhodnotiť rozsah a prínos japonskej investície na východe Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 29. 3. 2017Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoAko odhadujete tempo rastu ekonomiky Slovenskej republiky do konca volebného obdobia - nebude nám hroziť prehrievanie ekonomiky?
nezodpovedaná 5. 4. 2017Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, môžete, prosím, priblížiť význam a výsledky vašej návštevy v NSR?
nezodpovedaná 10. 5. 2017Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoAké opatrenia pripravuje vláda Slovenskej republiky na podporu zvýšenia mobility pracovnej sily?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoJaponská investícia na východe Slovenska vyvolá viac následných investícií aj do infraštruktúry, aj do priemyselného parku. Má vláda SR predstavy, aké ďalšie investície zo zahraničia táto investícia pritiahne a aké budú nároky na Slovenskú republiku pri rozvoji infraštruktúry?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoAká je predstava o spolupráci tzv. ochotných krajín - v akých oblastiach a povedie to neskôr k federalizácii únie? Aké je stanovisko SR k federálizácii únie - 5. scenáru?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda, ako hodnotíte rozhodnutie ESD v Štrasburgu a aké budú pravdepodobné ďalšie kroky SR?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké opatrenia pripravuje vláda SR na zníženie regionálnych rozdielov v životnej úrovni obyvateľstva?
zodpovedaná 6. 12. 2017Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, ako chce koalícia riešiť otázky platov ústavných činiteľov v budúcnosti?
nezodpovedaná 31. 1. 2018Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, môžete, prosím, zhodnotiť výsledky summitu V4 v Budapešti?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Maroš Kondrótpredseda vlády SR Robert FicoMôžete, prosím, zhodnotiť polčas vlády a posledné dva roky vlády z hľadiska napredovania slovenského hospodárstva?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, na prijatí rektorov VŠ, ktorí prišli žiadať o príspevky na internáty a pod. navyše zo štátneho rozpočtu, boli aj takí, ktorí dali študentom rektorské voľno na protesty proti vláde. Ako hodnotíte tento prístup?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, očakávate progres v rozširovaní EÚ po summite v Sofii?
nezodpovedaná 20. 6. 2018Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniAké budú priority Slovenskej republiky počas nadchádzajúceho predsedníctva V4?
nezodpovedaná 12. 9. 2018Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, aké sú výsledky vašej služobnej cesty do Rumunska, kde máme rovnaké stanoviská k európskej agende a kde sa prípadne nezhodneme?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aký očakávate ďalší makro-ekonomický vývoj SR v budúcom roku?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, aké hlavné sociálne opatrenia sú zahrnuté v rozpočte na rok 2019?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aké opatrenia pripravuje vláda SR v súvislosti s brexitom, k obmedzeniu potenciálnych negatívnych dopadov a ako hodnotíte posledný vývoj?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, priblížte nám, prosím, atmosféru SEF v Davose, čo je hlavným posolstvom skončeného stretnutia?
nezodpovedaná 27. 3. 2019Maroš Kondrótpredseda vlády SR Peter PellegriniAká je väčšinová nálada medzi európskymi lídrami vo vzťahu k odkladom brexitu?
nezodpovedaná 27. 3. 2019Maroš Kondrótpodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiPán podpredseda, uzavreli ste zmluvy so šiestimi slovenskými firmami, ktoré posielate do akcelerátora v Izraeli. O čo v tejto spolupráci ide?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.