Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 3. 11. 2010Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, padlo v Bruseli konečné rozhodnutie ako sa budú zohľadňovať dopady dôchodkovej reformy na verejné financie?
nezodpovedaná 3. 11. 2010Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, ako hodnotíte rokovania Európskej rady týkajúce sa krízového mechanizmu eurozóny?
nezodpovedaná 3. 11. 2010Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, ako to vyzerá s realokáciami eurofondov na výstavbu diaľníc?
nezodpovedaná 9. 2. 2011Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, pakt konkurencieschopnosti, ktorý predstavila nemecká kancelárka v piatok na summite sa považuje za najradikálnejší plán integrácie EÚ od jej existencie. Médiá označili slovenskú vládu za skeptickú v európskych otázkach v súvislosti s predmetným návrhom. Je táto proklamovaná skepsa opodstatnená?
nezodpovedaná 9. 2. 2011Zoltán Horváthminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, v predstavených tézach, podľa ktorých by sa mal meniť Zákonník práce, najmä čo sa týka skrátenia skúšobnej lehoty vyvoláva ako u zamestnávateľov, tak aj u odborárov podozrenie, že tento inštitút skomplikuje vznik nových pracovných miest. Je podľa vás toto podozrenie opodstatnené?
nezodpovedaná 9. 2. 2011Zoltán Horváthpodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošVážený pán minister, za pol roka vládnutia terajšej vlády SR sa konštatuje, že ekonomika SR sa vyvíja lepšie, ako na jeseň očakávalo Ministerstvo financií SR. Aké opatrenia ministerstva financií, ako aj vlády SR prispievajú k tomuto pozitívnemu vývoju?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, ako sa európske krajiny vysporiadavajú s následkami ekonomickej krízy?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, práve ste sa vrátili z pracovnej cesty v OECD. Aké sú pohľady na ekonomickú situáciu v Európe a predpoklady na najbližšie obdobie?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, ako rýchlo sa darí európskym krajinám prekonávať následky krízy?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, čo robia európske krajiny, aby sa spamätali s následkov krízy?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, aké nové projekty pripravuje vláda SR na tvorbu pracovných miest?
zodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, vláda R. Fica deklarovala aká je sociálna, avšak nebola schopná zabezpečiť zrovnoprávnenie a financovanie sociálnych služieb. Aké ste prijali opatrenia v tejto, pre občanov, citlivej oblasti?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthminister dopravy a výstavby SR Ján FigeľVážený pán minister, bolo vyhlásené a, ak áno, prebehlo výberové konanie na dodávateľa realizácie II. etapy výstavby cestného obchvatu mesta Galanta a kedy sa začne s výstavbou?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthminister vnútra SR Daniel LipšicVážený pán minister, pred časom ste vyhlásili mesto Sereď za najbezpečnejšie mesto na Slovensku. Ako sa realizujú opatrenia prijaté vami, ako aj prezídiom Policajného zboru na dosiahnutie daného vyhlásenia?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthpodpredseda vlády SR pre ľudské práva a menšiny Rudolf ChmelVážený pán podpredseda vlády, aký je váš názor na opodstatnenie prijatia zákona o používaní jazykov národnostných menšín?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zoltán Horváthminister vnútra SR Daniel LipšicVážený pán minister, podľa vašich slov, je zo strany Policajného zboru najviac chránené mesto Sereď. Vedenie Policajného zboru prijalo určité opatrenia k optimalizácii daného vyhlásenia. Ako je však možné, že mesto Sereď pri žiadosti o rozšírenie kamerového systému na ministerstve vnútra neuspelo?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Zoltán Horváthminister vnútra SR Daniel LipšicPán minister, podľa vašich vyjadrení, je zo strany Policajného zboru najviac chránené mesto Sereď? Vedenie Policajného zboru prijalo určité opatrenia k optimalizácii daného vyhlásenia. Ako je však možné, že mesto Sereď pri žiadosti o rozšírenie kamerového systému na ministerstve vnútra neuspelo?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Zoltán Horváthminister vnútra SR Daniel LipšicPán minister, pred časom ste vyhlásili mesto Sereď za najbezpečnejšie mesto na Slovensku. Ako sa realizujú opatrenia prijaté vami, ako aj Prezídiom Policajného zboru na dosiahnutie daného stavu?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Zoltán Horváthminister dopravy a výstavby SR Ján FigeľPán minister, investovali sa značné finančné prostriedky, na zhotovenie tretieho jazdného pruhu na D1 Bratislava-Trnava. V súčasnosti tento pruh sa nevyužíva, nakoľko pri rýchlosti 110 km/hod. postačujú pôvodné dva. Sú opodstatnené dôvody nepovoliť maximálnu rýchlosť na 130km/hod.?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.