Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 9. 2004Ján Cuperminister vnútra SR Vladimír PalkoPán minister, čo vás viedlo k tomu, že ste zrušili nezákonne zriadený Šatekov odbor vyšetrovania obzvlášť závažnej trestnej činnosti a či nové členenie tohto odboru má zákonný podklad. Ak áno, tak aký?
nezodpovedaná 1. 12. 2004Ján Cuperminister hospodárstva SR Pavol RuskoPán minister, kedy ako majiteľ televízie Markíza upozorníte "svojich" hostí, vládnych propagandistov z relácie 7 s. r. o., ale aj iných údajných humoristov pána Radiča, Mravca, Kočíka a komunistického ostreľovača Leška, že nie je prístojné ohovárať na verejnosti neprítomných pod rúškom tzv. humoristickej relácie.
nezodpovedaná 18. 5. 2005Ján Cuperpodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAké kroky ste ako podpredseda vlády aj pre otázky národnostných menšín urobili, aby bol kultivovanou cestou vyriešený spor medzi komárňanským promaďarským zastupiteľstvom a Maticou slovenskou o umiestnení súsošia sv. Cyrila a Metoda. Veď sú to aj spolupatróni Európy.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.