Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 27. 6. 2012Darina Gabániováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákPán minister, je v súlade s medzinárodnými právnymi normami a medzištátnou zmluvou výjazdové rokovanie výboru parlamentu Maďarskej republiky? Máme sa aj my tešiť na rokovanie v Rajke alebo v Zrenanine, alebo v Prahe?
nezodpovedaná 1. 8. 2012Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoPán premiér, kedy sa začne Európska komisia zaoberať konkrétnymi smernicami pre štáty EURO-zóny, ktoré povedú k hlbšej integrácii, ktorá jediná môže viesť k ozdraveniu a posilneniu EURA?
nezodpovedaná 13. 3. 2013Darina Gabániováminister financií SR Peter KažimírPán minister, finančná správa pripravila desať bodov v prvom komplexe opatrení pre úspešný výber daní. Môžete nám povedať, aké sú to "kroky"?
zodpovedaná 20. 3. 2013Darina Gabániováminister hospodárstva SR Tomáš MalatinskýVážený pán minister, zálohovanie polyetylénových fliaš - 5 centov, by umožnilo očistiť našu prírodu a vôbec životné prostredie od tejto záťaže a zároveň by sa dôsledne zužitkovala táto druhotná surovina. Bolo by možné toto zrealizovať?
nezodpovedaná 20. 3. 2013Darina Gabániováminister financií SR Peter KažimírVážený pán minister, môžete nám predstaviť desať bodov prvého balíka opatrení na dosiahnutie zlepšenia - zefektívnenia výberu daní?
zodpovedaná 11. 9. 2013Darina Gabániováminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušan ČaplovičPán minister, koľko máme centier excelentnosti, koľko máme za posledné roky vynálezov a objavov? Aká je úspešná naša veda a výskum?
nezodpovedaná 16. 10. 2013Darina Gabániováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákVážený pán minister, dokážu naše zastupiteľské úrady plnohodnotne vykonávať diplomatickú prax a reprezentovať našu Slovenskú republiku v takých "zoštíhlených" podmienkach? Na zahraničnom výbore sa dozvedáme o dosť úbohom stave budov, vozidiel aj o minimálnom počte osôb.
zodpovedaná 19. 3. 2014Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoVážený pán premiér, má reforma súdnictva vplyv na zlepšenie podnikateľskeho prostredia?
nezodpovedaná 28. 5. 2014Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoPán premiér, môžete nás informovať, ako je zabezpečená energetická stabilita našej republiky - hospodárstva a domácnosti?
nezodpovedaná 10. 12. 2014Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoPán premiér, bude nevýhodná zmluva týkajúca sa prenájmu vodnej elektrárne na vodnom diele Gabčíkovo vyhlásená za nulitnú? Ako bude vláda SR riešiť danú situáciu? Kto je zodpovedný za tento stav a za ujmu pre náš štát - pre našich občanov?
nezodpovedaná 20. 5. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoVážený pán predseda vlády, prajví sa zlepšenie výkonnosti hospodárstva našej krajiny vo zvyšovaní životnej úrovne jej obyvateľov?
nezodpovedaná 20. 5. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoVážený pán predseda vlády, prejaví sa zlepšenie výkonnosti hospodárstva našej krajiny vo zvyšovaní životnej úrovne jej obyvateľov?
nezodpovedaná 27. 5. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoPán premiér, každá vláda musí zodpovedne vykonávať populačnú politiku. Aké opatrenia zavedie vláda na podporu starostlivosti o deti, podporu rodín a podporu kvality vzdelávania?
nezodpovedaná 17. 6. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoPán premiér, v akej kondícii je hospodárstvo nášho štátu, prejaví sa dobrá ekonomická situácia v raste životnej úrovne obyvateľov?
nezodpovedaná 16. 9. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoPán premiér, akými opatreniami chce vaša vláda podporiť mladé rodiny?
zodpovedaná 23. 9. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoVážený pán predseda vlády SR, v akom "právnom rámci" môže Slovenská republika vzniesť oprávnené námietky a vlastný spôsob realizácie povinností, ktoré nám vyplynuli z prijatia rozhodnutia "povinných kvót"?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoVážený pán predseda vlády SR, v akom "právnom rámci" môže Slovenská republika vzniesť oprávnené námietky a vlastný spôsob realizácie povinností, ktoré nám vyplynuli z prijatia rozhodnutia "povinných kvót".
nezodpovedaná 23. 9. 2015Darina Gabániováminister vnútra SR Robert KaliňákPán minister, je reálny spôsob, ako by sa dali účinne chrániť schengenské hranice Grécka, Talianska...?
nezodpovedaná 18. 11. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoPán premiér, vyrovnaný rozpočet je cieľ zodpovednej vlády, ale predpokladá aj dobre fungujúcu správu verejných prostriedkov a kontrolu ich využitia. Aké zákonné prostriedky sú plánované v tejto oblasti?
nezodpovedaná 9. 12. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoVážený pán premiér, informujte nás, prosím, aký význam bude mať pre zvýšenie bezpečnosti občanov Slovenskej republiky schválená novela Ústavy SR?
nezodpovedaná 9. 12. 2015Darina Gabániovápredseda vlády Robert FicoVážený pán premiér, informujte nás, prosím, aký význam bude mať pre zvýšenie bezpečnosti občanov Slovenskej republiky schválená novela Ústavy SR?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.