Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 13. 11. 2002Karol Fajnorminister dopravy a výstavby SR Pavol ProkopovičAkú pripravujete dopravu pre občanov v regiónoch, kde rušíte lokálne železničné trate. Nemyslíte, že týmto rozhodnutím len zhoršíte už aj tak zlú ekonomickú a sociálnu situáciu občanov?
zodpovedaná 11. 12. 2002Karol Fajnorminister obrany SR Ivan ŠimkoMožno zoznámiť poslancov s konkrétnymi položkami jednotlivých rezortov finančného zabezpečenia NP PRENAME? Prosím odpovedať aspoň za MO.
nezodpovedaná 26. 2. 2003Karol Fajnorminister spravodlivosti SR Daniel LipšicZúčastnili ste sa v trojici osobného stretnutia so sudcom Sergejom Kohútom a s predsedom Ústavného súdu Jánom Mazákom pred termínom podania Kohútovej sťažnosti na Ústavnom súde v súvislosti s jeho neúspešnou kandidatúrou na post predsedu Najvyššieho súdu?
nezodpovedaná 9. 4. 2003Karol Fajnorpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNa základe informácií, zástupca FNM odsúhlasil predaj časti SPP na základe "pozemkovej zmluvy", ktoré vlastnili privatizéri Ruhrgas a Gaz de France na spoločnosť so sídlom v Holandsku. Ak by tieto akcie vlastnili uvedené spoločnosti, dividenty z nich sa zdaňujú zrážkovou daňou vo výške 15% a sú príjmom Slovenskej republiky. V terajšej situácii klesne zážková daň na 10% v prípade, že táto spoločnosť bude vlastniť menej ako 25% podielu SPP. Ak by holandská spoločnosť prekročila 25% podiel v SPP, Slovenská republika si podľa zmluvy o zamedzení dvojitého zdanenia s Holandskom č. 138/74 Zb. nemôže zraziť. O aké dane prišiel štátny rozpočet SR? Koľko bude vlastniť holandská spoločnosť a kto je majiteľom týchto akcií?
zodpovedaná 22. 10. 2003Karol Fajnorpodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAkým spôsobom sa útvary vo vašej kompetencii podieľali na kauze sterilizácie rómskych žien?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.