Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 26. 2. 2003Monika Beňováminister výstavby a regionálneho rozvoja SR László GyurovszkyAko prebieha školenie a príprava ľudí na realizáciu projektovania pre využívanie štrukturálnych fondov EÚ v jednotlivých regiónoch SR?
nezodpovedaná 26. 2. 2003Monika Beňováminister spravodlivosti SR Daniel LipšicZaujímalo by ma, či ste mali osobné stretnutie s p. Sergejom Kohutom a Jánom Mazákom predtým, ako p. Kohút podal sťažnosť na Ústavný súd v súvislosti s tým, že bol neúspešný ako kandidát na post predsedu Najvyššieho súdu.
nezodpovedaná 26. 2. 2003Monika Beňováminister výstavby a regionálneho rozvoja SR László GyurovszkyKto vypracoval NRP; je pravda, že ROP nebol schválený? Ak je tomu tak, zaujímajú ma dôvody prečo bol zamietnutý?
nezodpovedaná 26. 2. 2003Monika Beňovápodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošČerpanie finančných zdrojov zo štrukturálnych fondov EÚ predpokladá spolufinancovanie zo strany štátu. Toto spolufinancovanie je rozdelené na štátne (rozpočet), VÚC a súkromný sektor. Bez daňovej reformy však VÚC ani samospráva nebudú mať dostatok finančných zdrojov. Kedy bude predložená daňová reforma?
nezodpovedaná 26. 2. 2003Monika Beňovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyKedy predložíte do NR SR antidiskriminačný zákon?
zodpovedaná 22. 10. 2003Monika Beňovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAko je pripravený systém archivovania dokumentov dokladujúcich využívania ŠF EÚ?
zodpovedaná 22. 10. 2003Monika Beňováminister hospodárstva SR Pavol RuskoPripravujete novelizáciu zákona o priemyselných parkoch s možnosťou využitia tzv. "brownfields" (hnedých parkov)?
nezodpovedaná 22. 10. 2003Monika Beňovápodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošV akej fáze sa nachádza príprava monitorovacieho informačného systému využívania ŠF EÚ (podmienka predpísaná EÚ)?
nezodpovedaná 22. 10. 2003Monika Beňovápodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošPrečo NBS nepresadzuje politiku vo vzťahu ku komerčným bankám tak, aby tieto boli motivované z pohľadu "komerčného tlaku" poskytovať úvery na spolufinancovanie ŠF EÚ v rozsahu 2 % až 4 % tak ako je to bežné v krajinách EÚ?
nezodpovedaná 22. 10. 2003Monika Beňovápodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošZ akého dôvodu pripravuje Ministerstvo financií SR zrušenie Úradu pre štátnu pomoc?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.