Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 7. 12. 2016Tibor Bastrnákminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekKedy budú začaté konkrétne stavebné práce pri budovaní prípojnej cesty k novému mostu na Dunaji pri Komárne?
zodpovedaná 7. 12. 2016Tibor Bastrnákminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekAké sú dôvody súčasnej stagnácie a nečinnosti pri výstavbe nového mosta na Dunaji pri Komárne v nadväznosti na skutočnosť, že pôvodný termín začatia prác bol určený na september 2016?
zodpovedaná 7. 12. 2016Tibor Bastrnákminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekMáte prostriedky na urýchlenie, resp. urgovanie začatia prác výstavby nového mosta na Dunaji pri Komárne v čo najbližšom termíne?
nezodpovedaná 10. 5. 2017Tibor Bastrnákminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekVážený pán minister, aké informácie má vaše ministerstvo o napredovaní prác na maďarskej strane v súvislosti s výstavbou nového mosta na Dunaji pri Komárne?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Tibor Bastrnákminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekVážený pán minister, aké sú najnovšie (aktuálne) termíny niektorých dôležitých míľnikov prác výstavby nového mosta na Dunaji pri Komárne, vrátane termínu ukončenia prác?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Tibor Bastrnákminister vnútra SR Robert KaliňákVážený pán minister, verejnosť kladne hodnotila nedávne aktivity vášho ministerstva na posilnenie technickej vybavenosti dobrovoľných hasičských zborov SR. Spokojnosť cítiť medzi obyvateľmi aj s tým, že majú po ruke kvalitne a dobre vycvičené hasičské zbory. Z uvedeného dôvodu sa na vás obraciam s otázkou. Plánuje vaše ministerstvo pokračovať v úspešnom projekte podpory dobrovoľných hasičských zborov, resp. približne v akom časovom horizonte môže verejnosť očakávať ďalšie podporné aktivity ministerstva smerom k dobrovoľným hasičským zborom?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Tibor Bastrnákminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerVážený pán minister, verejnosť s veľkým záujmom vítala víziu výstavby novej bratislavskej nemocnice na Rázsochách, ktorá v istej miere by odbremenila súčasne relatívne zaťažené nemocnice na území hlavného mesta SR. V tejto súvislosti sa vás pýtam, v akom štádiu je proces prípravy výstavby novej nemocnice v Bratislave, resp. aký termín považujete za reálny na začatie stavebných prác?
zodpovedaná 14. 2. 2018Tibor Bastrnákminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterExistujú, podľa vás, nejaké riziká (napr. možnosť zneužitia) uľahčených pravidiel prístupu cudzincov na slovenský trh práce?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.