Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 30. 6. 1999Pavel Šťastnýminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošPrečo bola verejnosť oneskorene informovaná (10 dní sklz) o potravinách kontaminovaných dioxínom?
nezodpovedaná 30. 6. 1999Pavel Šťastnýminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošKedy budú vyplatené prostriedky agrosektoru v záplavových oblastiach za spôsobené škody a práce odvedené v súvislosti s likvidáciou škôd?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Pavel Šťastnýpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNepokladáte prísľub odstavenia dvoch reaktorov V1 jadrovej elektráne Jaslovské Bohunice a z toho vyplývajúcu ročnú stratu na produkcii a zamestnanosti 15 mld korún v podmienkach roka 2008 za prejav klamania občanov, nekompetentnosti vlády a ohrozenia strategických a národných záujmov Slovenska?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Pavel Šťastnýpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Ľudovít ČernákNepokladáte prísľub odstavenia dvoch reaktorov V1 jadrovej elektrárne Jaslovské Bohunice, a z toho vyplývajúcu ročnú stratu na produkcii a zamestnanosti 15 mld korún v podmienkach roku 2008 za prejav klamania občanov, nekompetentnosti vlády a ohrozenia strategických a národných záujmov Slovenska?
nezodpovedaná 6. 12. 2000Pavel Šťastnýpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAko vyriešite problém telefonovania do Sita z Vášho ministerstva - z ministerstva Vašej vlády?
nezodpovedaná 6. 12. 2000Pavel Šťastnýpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, môžete dať čestné slovo na to, že p. ministri mali v čase konania zakladajúceho snemu SDKÚ /piatok/ t.j. počas pracovnej doby riadnu dovolenku?
zodpovedaná 6. 12. 2000Pavel Šťastnýminister kultúry SR Milan KňažkoAko vyriešite problém telefonovania do Sita z vášho ministerstva?
nezodpovedaná 6. 12. 2000Pavel Šťastnýpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Ľubomír HarachAko vyriešite problém telefonovania do Sita z vášho ministerstva?
nezodpovedaná 21. 2. 2001Pavel Šťastnýminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikPán mnister, môžete uviesť informácie o riešení situácie s predškolským zariadením v Zlatých Moravciach?
zodpovedaná 19. 9. 2001Pavel Šťastnýminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikPán minister, koľko škôl je v súčasnosti odpojených od dodávky plynu a teplej vody? Nedôjde k zastaveniu prevádzky škôl?
zodpovedaná 19. 9. 2001Pavel Šťastnýminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikPán minister, aký je aktuálny dlh škôl, ako a kedy bude uhradený?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.