Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 24. 2. 1999Ján Rusnákminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošAké opatrenia boli prijaté na zvládnutie výsledkov snehovej kalamity na východnom Slovensku s prihliadnutím na možnosť povodní najmä v povodí Úhu, Bodrogu a Latorice?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Ján Rusnákminister zdravotníctva SR Tibor ŠagátAké opatrenia prijalo ministerstvo vo vzťahu k zvládnutiu epidémie chrípky - zabezpečenie potrebných liečív a pod.?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Ján Rusnákpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAké konkrétne kroky príjme vláda vo vzťahu k povodniam na Východoslovenskej nížine?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Ján Rusnákpodpredseda vlády SR a minister životného prostredia SR László MiklósAké konkrétne kroky prijmete na riešenie problémov v oblasti životného prostredia, ktoré vyplynuli z poslaneckého prieskumu v regióne Zemplína?
nezodpovedaná 12. 5. 1999Ján Rusnákminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošAko postupuje uvoľňovanie finančných prostriedkov pre oblasti na východnom Slovensku postihnuté povodňami? Mám na mysli odporúčaných 500 mil. Sk.
nezodpovedaná 2. 6. 1999Ján Rusnákpodpredseda vlády SR a minister životného prostredia SR László MiklósAkým spôsobom chcete riešiť nedostatok finančných zdrojov vo vašom rezorte?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.