Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 24. 2. 1999Ján Rusnákminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošAké opatrenia boli prijaté na zvládnutie výsledkov snehovej kalamity na východnom Slovensku s prihliadnutím na možnosť povodní najmä v povodí Úhu, Bodrogu a Latorice?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Ján Rusnákminister zdravotníctva SR Tibor ŠagátAké opatrenia prijalo ministerstvo vo vzťahu k zvládnutiu epidémie chrípky - zabezpečenie potrebných liečív a pod.?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Ján Rusnákpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAké konkrétne kroky príjme vláda vo vzťahu k povodniam na Východoslovenskej nížine?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Ján Rusnákminister životného prostredia SR László MiklósAké konkrétne kroky prijmete na riešenie problémov v oblasti životného prostredia, ktoré vyplynuli z poslaneckého prieskumu v regióne Zemplína?
nezodpovedaná 12. 5. 1999Ján Rusnákminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošAko postupuje uvoľňovanie finančných prostriedkov pre oblasti na východnom Slovensku postihnuté povodňami? Mám na mysli odporúčaných 500 mil. Sk.
nezodpovedaná 2. 6. 1999Ján Rusnákminister životného prostredia SR László MiklósAkým spôsobom chcete riešiť nedostatok finančných zdrojov vo vašom rezorte?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.