Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 22. 6. 2022Slavěna Vorobelováminister vnútra SR Roman MikulecPodľa konkrétne akej zákonnej kompetencie spadajú do pôsobnosti Policajného zboru SR je v rámci komunikácie s verejnosťou cez internetovú platformu Facebook vykonáva činnosť, ktorá javí všetky známky snahy o ovplyvňovanie verejnej mienky a snahy o podsúvanie neobjektívnych, jednostranných názorov zo strany PZ SR? Z akého právneho titulu správcovia týchto komunikačných kanálov (teda PZ SR) cenzurujú a mažú sťažnosti či pripomienky občanov pod jednotlivými príspevkami?
nezodpovedaná 22. 6. 2022Slavěna Vorobelováminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýZa akých podmienok (počet pozitívne testovaných, počet úmrtí) Ministerstvo zdravotníctva SR opäť spustí očkovaciu kampaň proti ochoreniu COVID-19? Očakávate, že v zimných mesiacoch opäť prepukne ďalšia vlna pandémie?
nezodpovedaná 22. 6. 2022Slavěna Vorobelovápodpredseda vlády SR a minister obrany SR Jaroslav NaďPrebieha na území Slovenskej republiky výcvik vojakov s ukrajinským občianstvom? Ak áno, v akom počte?
nezodpovedaná 22. 6. 2022Slavěna Vorobelováminister vnútra SR Roman MikulecAký počet občanov Ukrajiny sa momentálne oficiálne nachádza na území Slovenskej republiky podľa údajov MV SR a koľko trestných konaní je vedených voči občanom Ukrajiny v roku 2022?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.