Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 17. 3. 2021Vojtech Tóthminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ján MičovskýPán minister, akok chcete zvýšiť sebestačnosť Slovenska v poľnohospodárstve a potravinárstve?
nezodpovedaná 17. 3. 2021Vojtech Tóthpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkAké nové opatrenia chcete zaviesť na podporu malých a stredných podnikateľov?
zodpovedaná 16. 2. 2022Vojtech Tóthpredseda vlády SR Eduard HegerV čom očakávate najväčší prínos implementácie plánu obnovy a aká je vaša prognóza výsledkov plánu kontroly do roku 2026?
zodpovedaná 16. 2. 2022Vojtech Tóthpredseda vlády SR Eduard HegerAko plánuje vláda zapájať krajské samosprávy do implementácie plánu obnovy?
zodpovedaná 16. 2. 2022Vojtech Tóthpodpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika RemišováAko bude v praxi vyzerať systém financovania a prerozdeľovania zdrojov z európskych štrukturálnych fondov?
zodpovedaná 16. 3. 2022Vojtech Tóthpodpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika RemišováAké konkrétne výzvy na pomoc našim obyvateľom v rámci eurofondov plánuje ministerstvo v najbližších dňoch?
zodpovedaná 16. 3. 2022Vojtech Tóthminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan KrajniakAkými opatreniami plánuje ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny reagovať na momentálnu situáciu masívneho návalu utečencov z Ukrajiny a na s ním spojený zvýšený dopyt týchto ľudí po práci?
nezodpovedaná 16. 3. 2022Vojtech Tóthpodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičNeplánuje ministerstvo financií znižovať spotrebnú daň na pohonné hmoty?
nezodpovedaná 16. 3. 2022Vojtech Tóthminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingPlánuje ministerstvo pripraviť manuál obsahujúci dôležité informácie pre pedagogických zamestnancov a žiakov v súvislosti s príchodom veľkého počtu ukrajinských detí na naše školy? A aké opatrenia plánujete prijať ako pomoc týmto novým žiakom na prekonanie jazykovej bariéry a pre jednoduchšiu integráciu do slovenského školského systému?
nezodpovedaná 16. 3. 2022Vojtech Tóthpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkAkým spôsobom si predstavuje ministerstvo nastavenie a budovanie infraštruktúry, aby sme mohli začať využívať elektrické/vodíkové autá?
zodpovedaná 23. 3. 2022Vojtech Tóthpodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičAký kontrolný systém sa plánuje použiť na to, aby sa nezneužívala pomoc pre Ukrajincov?
nezodpovedaná 23. 3. 2022Vojtech Tóthpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkAké konkrétne kroky prijalo ministerstvo na zvýšenie energetickej nezávislosti Slovenska?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.