Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 27. 1. 2021Marek Šefčíkminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalPán minister, prosím, objasnite situáciu ohľadom plánovaného riešenia obchvatu Holíča v smere od Senice. Či sa plánuje realizovať v tomto volebnom období a kedy konkrétne. Mesto Holíč je veľmi zaťažené tranzitnou kamiónovou dopravou v smere Trnava - Hodonín (ČR), takýto obchvat by dopravnú situáciu v meste Holíč určite výrazne zlepšil.
nezodpovedaná 27. 1. 2021Marek Šefčíkminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalPán minister, viem, že sa budú opravovať, rekonštruovať cesty I. triedy. Môžete konkretizovať, kedy sa bude realizovať oprava cesty v úseku Senica - Holíč? Niektoré úseky na tejto ceste sú dlhodobo v havarijnom (nebezpečnom) stave.
nezodpovedaná 3. 2. 2021Marek Šefčíkpodpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika RemišováPani ministerka, medzi Holíčom a Senicou žije v 10 obciach asi 7 000 ľudí, ktorí nemajú prístup k pitnej vode. Ide o oblasť v okolí rieky Chvojnica v IV. stupni ochrany. Stavba vodovodov je začatá, ale nepokračuje sa v nej kvôli financiám. Tento región s takmer nulovou nezamestnanosťou si pitnú vodu v 21. storočí zaslúži. Mohli by ste informovať o tom, kedy sa tieto tisícky ľudí pitnej vody v tomto regióne dočkajú?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.