Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 3. 2. 2021Miroslav Urbanminister zdravotníctva SR Marek KrajčíVzhľadom na veľmi pomalé tempo vakcinácie proti COVID-19 z dôvodu nedostatku vakcín, naplánuje ministerstvo nákup vakcíny Sputnik V z Ruskej federácie? Publikovaná účinnosť vakcíny dosahuje podľa odborného časopisu The Lancet 92 %.
nezodpovedaná 3. 2. 2021Miroslav Urbanminister zdravotníctva SR Marek KrajčíLekárom chýbajú štandardné terapeutické postupy v liečbe COVID-u-19 s definovanou triedou a silou odporúčaní. Plánujete takéto odporúčania s odborníkmi zrealizovať? Aktuálne odporúčania sú z októbra 2020 a sú len prekladom odporúčaní amerického NIH (National Institutes of Health).
nezodpovedaná 31. 3. 2021Miroslav Urbanpodpredseda vlády a minister financií SR, poverený vedením Ministerstva zdravotníctva SR Eduard HegerPlánuje ministerstvo zdravotníctva zatraktívniť profesiu lekárov a zdravotných sestier predovšetkým v odboroch anesteziológia a intenzívna medicína a infektológia, vzhľadom na ich nedostatok? Napríklad i formou sabarikalu?
nezodpovedaná 31. 3. 2021Miroslav Urbanpodpredseda vlády a minister financií SR, poverený vedením Ministerstva zdravotníctva SR Eduard HegerNeplánuje ministerstvo zdravotníctva realizovať výrobu eventuálne vlastný vývoj vakcíny proti COVID-19?
nezodpovedaná 31. 3. 2021Miroslav Urbanpodpredseda vlády a minister financií SR, poverený vedením Ministerstva zdravotníctva SR Eduard HegerZverejní ministerstvo zdravotníctva štatistiku hospitalizácií na konkrétnych COVID-oddeleniach, oddeleniach anesteziológie a intenzívnej medicíny s mortalitnými dátami? Koľko pacientov na umelej pľúcnej ventilácii umrelo v konkrétnej nemocnici, atď.?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.