Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 17. 3. 2021Romana Tabákminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingV mene študentov 6. ročníka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského, odbor zubné lekárstvo, sa pýta, prečo títo študenti neboli zahrnutí do zoznamu výnimiek zo zákazu vychádzania? Dôjde k úprave uznesenia? Väčšina študentov bola zaočkovaná druhou dávkou vakcíny a namiesto štátnicovej praktickej výučby chodia pomáhať do mobilných odberových miest.
zodpovedaná 5. 5. 2021Romana Tabákminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýAko sa môžu ľudia s BMI nad 30 dostať k očkovaniu, keď poisťovne neevidujú ich BMI a tým pádom ich nevedia automaticky zaradiť medzi chronicky chorých pacientov?
zodpovedaná 5. 5. 2021Romana Tabákminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýChcem sa opýtať na výnimky z karantény, prečo si športovci a realizačné tímy zakaždým po návrate zo zahraničia musia žiadať o výnimky na ministerstve školstva? Prečo sa nevystavujú dlhodobé výnimky alebo sa neukotví všeobecná výnimka vo vyhláške bez dodatočnej byrokracie?
zodpovedaná 5. 5. 2021Romana Tabákminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingAké kroky podnikne ministerstvo školstva k tomu, aby amatérsky šport začal čo najskôr fungovať?
zodpovedaná 5. 5. 2021Romana Tabákminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingPrečo nie sú stanovené výnimky pre divákov aj na reprezentačné zápasy Slovenska vo všetkých športoch a na zápasy Hádzanárska SEHA liga? Kedy sa prehodnotí celý systém? V súčasnosti športový fanatik dá 70 eur za PCR test, aby si pozrel športové podujatie.
zodpovedaná 12. 5. 2021Romana Tabákminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingPlánujete urobiť kvalitnú a podrobnú pasportizáciu existujúcej športovej infraštruktúry v SR? Považujem to za veľmi dôležitý faktor pri rozhodovaní o investíciách do športovej infraštruktúry na Slovensku, najmä v súvislostiach s rozhodovaním Fondu na podporu športu.
zodpovedaná 12. 5. 2021Romana Tabákpodpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika RemišováAko plánuje ministerstvo riešiť dlhodobý problém digitalizácie, predovšetkým na severovýchode Slovenska? Viaceré obce tam nemajú pokrytie ani mobilnými sieťami, ani internetom. Operátori navyše odmietajú do pokrytia investovať, pretože je to pre nich nerentabilné.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.