Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 23. 9. 2020Peter Libapodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkVážený pán minister hospodárstva, ešte v roku 2018 spoločnosť MH Invest II podpísala memorandum o porozumení s mestom Košice a letiskom Košice. Cieľom memoranda bolo podporiť a urýchliť realizáciu dobudovania infraštruktúry v priemyselnom parku Košice - Pereš. V rámci realizácie projektu je plánované vybudovanie nového cestného a električkového prístupu na letisko Košice a k objektom v priemyselnom parku Košice - Pereš. Pán minister, kedy budú začaté a ukončené práce na realizácií projektu?
zodpovedaná 23. 9. 2020Peter Libaminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalVážený pán minister, rád by som sa informoval, kedy sa začne realizovať obchvat Košíc? Čo je potrebné urobiť, aby sa v budúcnosti zamedzilo neúmernému predlžovaniu procesu budovania diaľnic a rýchlostných ciest?
nezodpovedaná 2. 12. 2020Peter Libaminister vnútra SR Roman MikulecVážený pán minister, rád by som sa informoval, či sa uvažuje nad predlžením činnosti rómskych občianskych hliadok? Starostovia sú s hliadkami spokojní a hrozí, že o prácu príde 1200 ľudí.
nezodpovedaná 2. 12. 2020Peter Libaminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalVážený pán minister, rád by som sa informoval, ako pokračuje plánovanie výstavby obchvatu Košíc a cesty na Svidník (R4, od Prešova po Vyšný Komárnik). Kedy je naplánovaný začiatok a ukončenie výstavby?
nezodpovedaná 17. 3. 2021Peter Libaminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalVážený pán minister, rád by som sa informoval, ako pokračuje plánovanie výstavby obchvatu Košíc a cesty na Svidník (R4, od Prešova po Vyšný Komárnik). Kedy je naplánovaný začiatok a ukončenie výstavby?
nezodpovedaná 17. 3. 2021Peter Libapodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkVážený pán minister, rád by som sa informoval ohľadom priemyselného parku v Haniske pri Košiciach. V akom stave je príprava výstavby a eviduje momentálne ministerstvo hospodárstva nejakých záujemcov o vybudovanie fabriky v tomto priemyselnom parku?
nezodpovedaná 16. 6. 2021Peter Libaministerka kultúry SR Natália MilanováVážená pani ministerka, kedy predpokladáte dokončenie obnovy hradu Krásnej Hôrky? Čo môžete urobiť preto, aby ste urýchlili práce na hrade? Nakoľko dokončenie obnovy by podporilo cestovný ruch v regióne Gemera.
nezodpovedaná 29. 9. 2021Peter Libaministerka kultúry SR Natália MilanováVážená pani ministerka, kedy predpokladáte dokončenie obnovy hradu Krásnej Hôrky? Čo môžete urobiť preto, aby ste urýchlili práce na hrade? Nakoľko dokončenie obnovy by podporilo cestovný ruch v regióne Gemera.
zodpovedaná 29. 9. 2021Peter Libapodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkVážený pán minister, rád by som sa informoval ohľadom prípravy národného pavilónu na výstavu sveta Expo Dubaj 2020. V akom stave je príprava, stihne sa dokončiť načas? Ak nie, kto je za to zodpovedný?
nezodpovedaná 29. 9. 2021Peter Libaminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalVážený pán minister, rád by som sa informoval, ako pokračuje plánovanie výstavby obchvatu Košíc a cesty na Svidník (R4, od Prešova po Vyšný Komárnik). Kedy je plánovaný začiatok a ukončenie výstavby? Susedné krajiny (Maďarsko, Poľsko) majú úseky pomaly už dokončené.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.