Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 23. 9. 2020Peter Libapodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkVážený pán minister hospodárstva, ešte v roku 2018 spoločnosť MH Invest II podpísala memorandum o porozumení s mestom Košice a letiskom Košice. Cieľom memoranda bolo podporiť a urýchliť realizáciu dobudovania infraštruktúry v priemyselnom parku Košice - Pereš. V rámci realizácie projektu je plánované vybudovanie nového cestného a električkového prístupu na letisko Košice a k objektom v priemyselnom parku Košice - Pereš. Pán minister, kedy budú začaté a ukončené práce na realizácií projektu?
zodpovedaná 23. 9. 2020Peter Libaminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalVážený pán minister, rád by som sa informoval, kedy sa začne realizovať obchvat Košíc? Čo je potrebné urobiť, aby sa v budúcnosti zamedzilo neúmernému predlžovaniu procesu budovania diaľnic a rýchlostných ciest?
nezodpovedaná 2. 12. 2020Peter Libaminister vnútra SR Roman MikulecVážený pán minister, rád by som sa informoval, či sa uvažuje nad predlžením činnosti rómskych občianskych hliadok? Starostovia sú s hliadkami spokojní a hrozí, že o prácu príde 1200 ľudí.
nezodpovedaná 2. 12. 2020Peter Libaminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalVážený pán minister, rád by som sa informoval, ako pokračuje plánovanie výstavby obchvatu Košíc a cesty na Svidník (R4, od Prešova po Vyšný Komárnik). Kedy je naplánovaný začiatok a ukončenie výstavby?
nezodpovedaná 17. 3. 2021Peter Libaminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalVážený pán minister, rád by som sa informoval, ako pokračuje plánovanie výstavby obchvatu Košíc a cesty na Svidník (R4, od Prešova po Vyšný Komárnik). Kedy je naplánovaný začiatok a ukončenie výstavby?
nezodpovedaná 17. 3. 2021Peter Libapodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkVážený pán minister, rád by som sa informoval ohľadom priemyselného parku v Haniske pri Košiciach. V akom stave je príprava výstavby a eviduje momentálne ministerstvo hospodárstva nejakých záujemcov o vybudovanie fabriky v tomto priemyselnom parku?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.