Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 17. 3. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVážený pán predseda vlády, našli ste si čas na to, aby ste sa skutočne kriticky pozreli na výsledky práce vašej vlády?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVážený pán predseda vlády, našli ste si už čas na to, aby ste sa skutočne kriticky pozreli na výsledky vášho vládnutia?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Jaroslav Paškapodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyMyslíte si, že množstvo finančných prostriedkov navrhnutých v štátnom rozpočte na podporu menšín je vzhľadom na súčasné ekonomické možnosti tohto štátu, neprimerane vysoké?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Jaroslav Paškaministerka financií SR Brigita SchmögnerováPred nedávnom sa na plagátovacích plochách pri našich cestách objavili výzvy na neplatenie daní. Čo si myslíte o ľuďoch, ktorí takýmito aktivitami poškodzujú náš štát?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNašli ste si už čas na to, aby ste sa skutočne kriticky pozreli na výsledky vášho vládnutia?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Jaroslav Paškaministerka financií SR Brigita SchmögnerováPred nedávnom sa na plagátovacích plochách pri našich cestách objavili výzvy na neplatenie daní. Čo si myslíte o ľuďoch, ktorí takýmto aktivitami poškodzujú náš štát?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Jaroslav Paškapodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyNemyslíte si, že množstvo finančných prostriedkov navrhnutých v št. rozpočte na podporu menšín je vzhľadom na súčasné ekonomické možnosti tohto štátu neprimerane vysoké?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVážený pán predseda vlády SR, zamyslel ste sa už kriticky nad dôsledkami vášho vládnutia?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVážený pán predseda vlády SR, našli ste si už čas aj na to, ay ste sa kriticky pozreli na výsledky práce vašej vlády?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVážený pán predseda vlády SR, našli ste si už čas na to, aby ste sa pozreli na dôsledky vášho bačovania pre Slovensko?
nezodpovedaná 2. 6. 1999Jaroslav Paškapodpredseda vlády SR pre ekonomiku Ivan MiklošAko hodnotíte svoje takmer ročné hľadanie optimálnej hospodárskej politiky SR a dôsledky tohto vajatania pre Slovensko?
zodpovedaná 25. 8. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKtorá súčiastka na bicyklíku určuje jeho kvalitu? Najlepšia či najmenej spoľahlivá?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAko sa vám vydarila dovolenka pri mori?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán predseda, mali ste možnosť pozrieť si prírodný úkaz roka zatmenie slnka?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaMôžme sa vrátiť k debate o vplyve nespoľahlivých súčiastok na kvalitu bicyklíkov?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaČo podľa vás narobí viac problémov nespoľahlivá súčiastka na bicyklíku alebo lajdácka a neprofesionálna práca člena vašej vlády?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNebude vám vadiť, ak popri kvalite bicyklíkov predebatujeme aj kvalitu výstupov práce vašej vlády?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaUvedomujete si o čo nebezpečejšie je ak sa objaví škrípanie vo vládnucom súkolí než v súkolí bicyklíka?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPodarilo sa už vašim poradcom nájsť odpoveď na otázku, aká je súvislosť medzi spoľahlivosťou súčiastok a kvalitou bicyklíka?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSkúsime už prejsť od bicyklíkov k vážnejším problémom, pán predseda vlády?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaČo podľa vás narobí viac problémov, nespoľahlivá súčiastka na bicyklíku alebo lajdácka a neprofesionálna práca člena vašej vlády?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNebude vám vadiť, ak popri kvalite bicyklíkov predebatujeme aj kvalitu výstupov práce vašej vlády?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSkúsime už prejsť od problematiky bicyklíkov k vážnejším problém, pán predseda vlády?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPodarilo sa už vašim poradcom nájsť odpoveď na otázku, aká je súvislosť medzi spoľahlivosťou súčiastok a kvalitou bicyklíka?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaMôžeme sa vrátiť k debate o vplyve nespoľahlivých súčiastok na kvalitu bicyklíkov?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaUvedomujete si, o čo nebezpečnejšie je, ak sa objaví škrípanie vo vládnucom súkolí než v súkolí bicyklíka?
zodpovedaná 29. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPodarilo sa vám nájsť odpoveď na otázku, aká je závislosť medzi spoľahlivosťou súčiastok a kvalitou bicykla?
nezodpovedaná 29. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNebude vám vadiť, ak popri kvalite bicyklíkov predebatujeme aj kvalitu výstupov v práci vašej vlády?
nezodpovedaná 29. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSkúsime už prejsť od bicyklíkov k vážnejším problémom, pán predseda vlády?
nezodpovedaná 29. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaMôžme sa vrátiť k debate o vplyve nespoľahlivých súčiastok na kvalitu bicyklíkov?
nezodpovedaná 29. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaUvedomujete si, o čo nebezpečnejšie je ak sa objaví škrípanie vo vládnom súkolí než v súkolí bicyklíka?
nezodpovedaná 29. 9. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaČo podľa vás robí viac problémov, nespoľahlivá súčiastka na bicyklíku alebo lajdácka a neprofesionálna práca člena vašej vlády?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaMôžme sa vrátiť k debate o vplyve nespoľahlivých súčiastok na kvalitu bicyklíkov?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaUvedomujete si o čo nebezpečnejšie je ak to škrípe vo vládnucom súkolí než v súkolí bicyklíka?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNebude Vám vadiť, ak popri kvalite bicyklíkov predebatujeme aj kvalitu výstupov práce Vašej vlády?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaČo podľa vás narobí viac problémov, nespoľahlivá súčiastka na bicyklíku alebo lajdácka a neprofesiálna práca člena Vašej vlády?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaMôžeme už prejsť od bicyklíkov k vážnejším problémom, pán predseda vlády?
nezodpovedaná 27. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSkúsime už prejsť od bicyklíkov k vážnejším problémom, pán predseda vlády?
nezodpovedaná 27. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaČo podľa vás narobí viac problémov, nespoľahlivá súčiastka na bicyklíku alebo lajdácka a neprofesionálna práca člena vašej vlády?
nezodpovedaná 27. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaMôžme sa vrátiť k debate o vplyve nespoľahlivých súčiastok na kvalitu bicyklíkov?
nezodpovedaná 27. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaUvedomujete si o čo nebezpečnejšie je ak s objaví škrípanie vo vládnom súkolí, než v súkolí bicyklíka?
nezodpovedaná 27. 10. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš Dzurindanebude vám vadiť, ak popri kvalite bicyklíkov predebatujeme aj kvalitu výstupov vašej vlády?
nezodpovedaná 10. 11. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaČo podľa vás narobí viac problémov, nespoľahlivá súčiastka na bicyklíku alebo lajdácka a neprofesionálna práca člena vašej vlády?
nezodpovedaná 10. 11. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaUvedomujete si o čo nebezpečnejšie je ak sa objaví škrípanie vo vládnom súkolí, než v súkolí bicyklíka?
nezodpovedaná 10. 11. 1999Jaroslav Paškapredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNebude vám vadiť, ak popri kvalite bicyklíkov predebatujeme aj kvalitu výstupov práce vašej vlády?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.