Zahraničné pracovné cesty - Peter Pčolinský Vytlačiť stránku / Print page

DátumPopis pracovnej cesty
16. - 22. 4. 2023 Taškent, Peking, Šanghaj, Almaty - predseda NR SR Boris Kollár, podpredseda NR SR Peter Pčolinský a poslanci NR SR Marián Kéry, Maroš Kondrót, Martin Borguľa, Richard Raši, Miloš Svrček a Jozef Šimko sa zúčastnia na oficiálnej návšteve predsedu NR SR v Uzbekistane, Čínskej ľudovej republike a Kazachstane.
28. 2. - 2. 3. 2023 Bern - predseda NR SR Boris Kollár, podpredseda NR SR Peter Pčolinský, predseda Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry, poslankyňa NR SR Katarína Hatráková a poslanci NR SR Miloš Svrček a Martin Borguľa sa zúčastnia na oficiálnej návšteve predsedu Národnej rady SR v Berne.
25. 10. 2022 Záhreb - Podpredseda NR SR Peter Pčolinský sa zúčastní prvého parlamentného summitu Medzinárodnej krymskej platformy
15. - 16. 11. 2021 Záhreb - predseda NR SR Boris Kollár a poslanci NR SR Peter Pčolinský a Miloš Svrček sa zúčastnia na oficiálnej návšteve Chorvátskej republiky.
23. - 25. 8. 2021 Kyjev - Účasť poslancov Petra Pčolinského a Miloša Svrčeka na Krymskom samite a programe s členmi Skupiny priateľstva s Ukrajinou.

Deň v parlamente

<- ->