Zahraničné pracovné cesty - Jozef Lukáč Vytlačiť stránku / Print page

DátumPopis pracovnej cesty
5. - 7. 2. 2020 Praha - delegácia Ústavnoprávneho výboru NR SR v zložení predseda výboru Róbert Madej, podpredseda výboru Jozef Ježík a členovia výboru Tibor Bernaťák, Ondrej Dostál a Jozef Lukáč sa zúčastnia na stretnutí s partnerským výborom Senátu Parlamentu Českej republiky.
4. - 6. 9. 2019 Minsk - poslanci NR SR Róbert Madej, Ľubomír Petrák, Jozef Lukáč a Ľuboš Blaha sa zúčastnia na pracovnej návšteve členov skupiny priateľstva NR SR s Bieloruskom v Minsku a v Breste.
3. - 4. 4. 2019 Krakov - poslanci NR SR Eduard Heger, Vladimír Sloboda, Zuzana Šebová, Jozef Lukáč a Mikuláš Krajkovič sa zúčastnia na pracovnej ceste výboru na základe pozvania Ministerstva obrany SR.
21. - 23. 11. 2018 Praha - poslanci NR SR Róbert Madej, Tibor Bernaťák, Jozef Lukáč a Ondrej Dostál sa zúčastnia na Návšteve pozvania partnerského výboru Senátu Parlamentu Českej republiky.
21. - 23. 6. 2018 Balatonfüred - predseda NR SR Andrej Danko a poslanci NR SR Dušan Tittel, Tibor Jančula, Jozef Lukáč, Gábor Grendel, Rastislav Holúbek, Ľudovít Goga, Martin Klus, Robert Kaliňák, Tibor Glenda, Marián Kéry, Dušan Galis, Augustín Hambálek a Dušan Bublavý sa zúčastnia Futbalového turnaja parlamentov V4
16. - 18. 10. 2016 Praha - predseda Výboru NR SR pre ústavnoprávny výbor Róbert Madej a členovia výboru Peter Kresák, Oľga Nachtmanová, Jozef Lukáč a Ondrej Dostál sa zúčastnia na Návšteve na pozvanie partnerského výboru Senátu Parlamentu Českej republiky.

Deň v parlamente

<- ->