Zahraničné pracovné cesty - František Šebej Vytlačiť stránku / Print page

DátumPopis pracovnej cesty
13. - 14. 12. 2017 Budapešť - poslanci NR SR František Šebej a Peter Osuský sa zúčastnia na Stretnutí zahraničných výborov parlamentov krajín V4.
7. - 9. 9. 2017 Tallin - poslanec NR SR František Šebej sa zúčastní na Medziparlamentnej konferencii pre spoločnú zahraničnú a bezpečnostnú politiku a spoločnú bezpečnostnú a obrannú politiku.
8. - 9. 6. 2017 Riga - poslanci NR SR Anton Hrnko a František Šebej sa zúčastnia spoločnej konferencie Baltic Assembly, Benelux Parliament, GUAM Parliamentary Asembly, Nordic Council.
27. - 28. 2. 2017 Varšava - predseda Zahraničného výboru NR SR František Šebej a člen výboru Marián Kéry sa zúčastnia na stretnutí zahraničných výborov parlamentov krajín V4..
7. - 8. 11. 2016 Brusel - predsdea Zahraničného výboru NR SR František Šebej a člen Zahraničného výboru NR SR Martin Fedor sa zúčastnia na Stretnutí zahraničných výborov parlamentov krajín EÚ so zahraničným výborom EP (AFET)
11. - 14. 9. 2016 IZRAEL (Tel Aviv) - predseda Zahraničného výboru NR SR František Šebej sa zúčastní podujatia, ktoré organizuje Veľvyslanectvo SR v Tel Avive, v súvislosti s predsedníctvom SR v Rade EÚ.
7. 7. 2016 Štrasburg - predseda NR SR Andrej Danko, podpredseda NR SR Martin Glváč a predsedovia výborov NR SR Ľuboš Blaha, Ladislav Kamenický, Jana Kiššová, Boris Kollár, Anton Hrnko, František Šebej a poslanec NR SR Radoslav Procházka sa zúčastnia na stretnutí Konferencie predsedov politických frakcií EP
6. - 8. 4. 2016 Haag - vyslanie poslancov NR SR Františka Šebeja a Antona Hrnku - Účasť na Medziparlamentnej konferencii o Spoločnej zahraničnej bezpečnostnej politike a Spoločnej bezpečnostnej a ochrannej politike (IPC CFSP/CSDP) v rámci parlamentnej dimenzie holandského predsedníctva v Rade EÚ o energetike

Deň v parlamente

<- ->