Zoznam poslancov podľa výborov Vytlačiť stránku / Print page



Mandátový a imunitný výbor NR SR
Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií
Výbor NR SR pre európske záležitosti
Ústavnoprávny výbor NR SR
Výbor NR SR pre financie a rozpočet
Výbor NR SR pre hospodárske záležitosti
Výbor NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie
Výbor NR SR pre verejnú správu a regionálny rozvoj
Výbor NR SR pre sociálne veci
Výbor NR SR pre zdravotníctvo
Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť
Zahraničný výbor NR SR
Výbor NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport
Výbor NR SR pre kultúru a médiá
Výbor NR SR pre ľudské práva a národnostné menšiny
Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti NBÚ
Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti SIS
Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva
Výbor NR SR na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ
 

Mandátový a imunitný výbor NR SR

Andrejuvová, Anna
Hajšelová, Petra
Schlosár, Rastislav
Sulanová, Magdaléna
Zajačik, Vladimír
Hambálek, Augustín
Krajčí, Marek
Krošlák, Ján
Sulík, Richard
Péter, Monika
Baránik, Alojz
Blanár, Juraj
Podmanický, Ján
Kavecká, Monika

Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií

Susko, Boris
Majorová Garstková, Jana
Dobeš, Peter
Kerekréti, Ján
Vetrák, Milan
Krajčír, Ľuboš
Ďurica, Ondrej
Šimko, Jozef
Lehotský, Tomáš
Pročko, Jozef
Kondrót, Maroš
Kyselica, Lukáš
Nemky, Martin
Ňarjaš, Erik
Dostál, Ondrej

Výbor NR SR pre európske záležitosti

Marcinková, Vladimíra
Pleštinská, Zita
Kmec, Peter
Kéry, Marián
Goga, Ľudovít
Péter, Monika
Hudecová, Eva
Linhart, Patrick
Blaha, Ľuboš
Muňko, Dušan
Mazurek, Milan
Kočiš, Eduard
Zemanová, Anna
Kozelová, Monika
Šudík, Tomáš
Drábiková, Lucia
Šutaj Eštok, Matúš
Jarjabek, Dušan
Tabák, Romana
Vaňová, Jarmila
Záborská, Anna
Mierna, Anna
Čepček, Martin
Osuský, Peter
Halgašová, Jarmila
Hattas, Marek
Vorobelová, Slavěna
Oravec, Ján
Halgašová, Jarmila
Šeliga, Juraj
Szőllős, Ján

Ústavnoprávny výbor NR SR

Vetrák, Milan
Baránik, Alojz
Susko, Boris
Drdul, Dominik
Hajšelová, Petra
Svrček, Miloš
Šeliga, Juraj
Nemky, Martin
Schlosár, Rastislav
Kyselica, Lukáš
Kolíková, Mária
Šutaj Eštok, Matúš

Výbor NR SR pre financie a rozpočet

Viskupič, Marián
Gyimesi, György
Kamenický, Ladislav
Hlinka, Jozef
Kamenický, Ladislav
Kremský, Peter
Kuriak, Milan
Mierna, Anna
Lehotský, Tomáš
Blcháč, Ján
Muňko, Dušan
Beluský, Martin
Ňarjaš, Erik

Výbor NR SR pre hospodárske záležitosti

Kremský, Peter
Sulanová, Magdaléna
Kondrót, Maroš
Šuteková, Miriam
Kuriak, Milan
Tóth, Vojtech
Liba, Peter
Galek, Karol
Vons, Peter
Krajčír, Ľuboš
Puci, Róbert
Žiga, Peter
Krupa, Peter

Výbor NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie

Karahuta, Jaroslav
Šíbl, Jaromír
Suja, Miroslav
Halgašová, Jarmila
Stredák, Anton
Szőllős, Ján
Zajačik, Vladimír
Linhart, Patrick
Zemanová, Anna
Takáč, Richard
Kuffa, Filip
Mičovský, Ján
Fecko, Martin
Zahorčák, Viliam
Šudík, Tomáš

Výbor NR SR pre verejnú správu a regionálny rozvoj

Lukáč, Jozef
Ferenčák, Ján
Šimko, Jozef
Brisudová, Martina
Majorová Garstková, Jana
Pleštinská, Zita
Šipoš, Michal
Hattas, Marek
Baška, Jaroslav
Faič, Vladimír
Kollár, Miroslav
Dostál, Ondrej
Dobeš, Peter

Výbor NR SR pre sociálne veci

Ledecký, Vladimír
Richter, Ján
Krištúfková, Petra
Hatráková, Katarína
Kerekréti, Ján
Cmorej, Peter
Vážny, Ľubomír
Tomáš, Erik
Žitňanská, Jana
Drábiková, Lucia
Šofranko, Mária
Vorobelová, Slavěna

Výbor NR SR pre zdravotníctvo

Záborská, Anna
Valocký, Jozef
Horváthová, Eva
Kavecká, Monika
Raši, Richard
Urban, Miroslav
Šebová, Zuzana
Krajčí, Marek
Lehotský, Tomáš
Šefčík, Marek
Bittó Cigániková, Jana
Baláž, Vladimír

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť

Krúpa, Juraj
Saková, Denisa
Pčolinský, Peter
Andrejuvová, Anna
Grendel, Gábor
Mihalik, Marcel
Vašečka, Richard
Zemanová, Anna
Benčík, Ján
Šuca, Peter
Ďurica, Ondrej
Hus, Igor
Saloň, Marián
Kyselica, Lukáš

Zahraničný výbor NR SR

Kéry, Marián
Pčolinská, Adriana
Osuský, Peter
Nemec, Richard
Tabák, Romana
Vetrák, Milan
Pellegrini, Peter
Medvecký, Andrej
Blanár, Juraj
Borguľa, Martin
Valášek, Tomáš
Kuffa, Štefan
Čepček, Martin
Klus, Martin

Výbor NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport

Vašečka, Richard
Habánik, Jozef
Marcinčin, Radovan
Šefčík, Marek
Gröhling, Branislav
Galek, Karol
Kašper, Igor
Galis, Dušan
Kotleba, Marek
Kučera, Karol
Habánik, Jozef
Šofranko, Mária
Hambálek, Augustín

Výbor NR SR pre kultúru a médiá

Čekovský, Kristián
Jarjabek, Dušan
Žitňanská, Jana
Vaňová, Jarmila
Luciak, Michal
Halák, Róbert
Kozelová, Monika
Potocký, Milan
Péter, Monika
Laššáková, Ľubica
Mizík, Stanislav
Vaľová, Jana
Taraba, Tomáš

Výbor NR SR pre ľudské práva a národnostné menšiny

Pollák, Peter
Hudecová, Eva
Blaha, Ľuboš
Kočiš, Eduard
Hatráková, Katarína
Marcinková, Vladimíra
Pročko, Jozef
Dostál, Ondrej
Remiášová, Anna
Vaňová, Jarmila
Fico, Robert
Kubánek, Stanislav
Zahorčák, Viliam

Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti NBÚ

Beluský, Martin
Mihalik, Marcel
Kuriak, Milan
Valocký, Jozef
Drdul, Dominik
Pollák, Peter
Saloň, Marián
Tóth, Vojtech
Nemky, Martin
Hlinka, Jozef
Cmorej, Peter

Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti SIS

Saloň, Marián
Grendel, Gábor
Šipoš, Michal
Kotleba, Marek
Svrček, Miloš
Viskupič, Marián
Muňko, Dušan
Šuca, Peter
Szőllős, Ján
Zemanová, Anna

Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva

Vons, Peter
Šebová, Zuzana
Gyimesi, György
Stredák, Anton
Ledecký, Vladimír
Sulík, Richard
Andrejuvová, Anna
Krúpa, Juraj
Nemec, Richard
Habánik, Jozef
Kubánek, Stanislav

Výbor NR SR na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ

Nemky, Martin
Potocký, Milan
Drábiková, Lucia
Šeliga, Juraj
Vaľová, Jana
Kolíková, Mária
Liba, Peter
Ňarjaš, Erik
Beluský, Martin
Takáč, Richard

Deň v parlamente

<- ->