Klub Sloboda a Solidarita Vytlačiť stránku / Print page

  
Blahová, Natália členka (23.3.2016 - 15.4.2016), predsedníčka (15.4.2016 - 9.10.2019), členka (9.10.2019 - 15.10.2019)
Droba, Juraj člen (23.3.2016 - 30.1.2018)
Ďuriš Nicholsonová, Lucia členka (23.3.2016 - 1.7.2019)
Galko, Ľubomír člen (23.3.2016 - 18.10.2019)
Ivan, Miroslav člen (23.3.2016 - 15.10.2019)
Jurzyca, Eugen člen (23.3.2016 - 1.7.2019)
Kaščáková, Renáta členka (23.3.2016 - 16.10.2019)
Kiššová, Jana členka (23.3.2016), podpredsedníčka (23.3.2016 - 14.4.2016), členka (14.4.2016 - 16.10.2019)
Klus, Martin člen (23.3.2016 - 9.10.2019), predseda (9.10.2019 - 24.10.2019)
Laurenčík, Milan člen (23.3.2016 - 9.10.2019), podpredseda (9.10.2019 - 24.10.2019)
Mihál, Jozef člen (23.3.2016 - 1.3.2017)
Nedoba, Jakub člen (6.9.2019 - 16.10.2019)
Pavelka, Radoslav člen (1.2.2018 - 16.10.2019)
Poliačik, Martin člen (23.3.2016), predseda (23.3.2016 - 15.4.2016), člen (15.4.2016 - 1.1.2018)
Rajtár, Jozef člen (23.3.2016 - 15.4.2016), podpredseda (15.4.2016 - 9.10.2019), člen (9.10.2019 - 16.10.2019)
Sloboda, Vladimír člen (23.3.2016 - 16.10.2019)
Zemanová, Anna členka (23.3.2016 - 24.10.2019)

Deň v parlamente

<- ->