Klub SMK – MKP Vytlačiť stránku / Print page

NR SR vzala na vedomie utvorenie Klubu SMK-MKP Uznesením NR SR č. 11.

  
Bauer, Edit členka (29.10.1998 - 3.11.1998)
Csáky, Pál člen (29.10.1998 - 30.10.1998)
Harna, István člen (29.10.1998 - 30.10.1998)
Kvarda, József člen (29.10.1998 - 4.4.2000), podpredseda (4.4.2000)
Mészáros, Lajos podpredseda (29.10.1998 - 22.1.2000)
Szigeti, László člen (29.10.1998 - 3.11.1998)

Deň v parlamente

<- ->