Ing. Juraj Blanár, podpredseda NR SR Vytlačiť stránku / Print page

Ing. Juraj Blanár, podpredseda NR SR

Kandidoval za: SMER – sociálna demokracia 
Narodený: 19. 5. 1966 
Národnosť: slovenská 
Bydlisko: Žilina 
Kraj: Žilinský 

 
Členstvo:
  • Klub SMER - sociálna demokracia (člen)
  • Mandátový a imunitný výbor NR SR (člen)
  • Zahraničný výbor NR SR (člen)
 
 
 
Tlačové konferencie
Dátum ČasNázov podujatiaMiesto
29. 06. 202116:00 - 16:30Koľko stojí život SlovákaHlavná budova NR SR - Tlačová miestnosť
12. 05. 202114:00 - 14:30Prešľapy slovenskej diplomacieHlavná budova NR SR - Tlačová miestnosť
24. 02. 202114:30 - 15:00Núdzový stavHlavná budova NR SR - Tlačová miestnosť
Všetky tlačové konferencie
 

Deň v parlamente

<- ->