Zmeny v zložení NR SR Vytlačiť stránku / Print page

Zvoľte volebné obdobie:
12345678910
DátumPoslanec Dôvod
1. 10. 2022 Oravec, Ján (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Uplatnil mandát (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1267).
1. 10. 2022 Galek, Karol (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Uplatnil mandát (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1269).
30. 9. 2022 Kazda, Radovan (-) Mandát náhradníka zaniknutýMandát zanikol (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1269).
30. 9. 2022 Sloboda, Radovan (-) Mandát náhradníka zaniknutýMandát zanikol (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1267).
29. 9. 2022 Cseh, Peter (OĽANO) Mandát náhradníka vykonávanýNastúpil na neuplatňovaný mandát poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Andreja Stančíka.
29. 9. 2022 Klus, Martin (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec) 
29. 9. 2022 Stančík, Andrej (-) Mandát sa neuplatňujeMandát neuplatňuje.
28. 9. 2022 Foltin, Roman (-) Mandát zaniknutý 
23. 9. 2022 Dostál, Ondrej (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Poslanec si uplatnil mandát po odvolaní z funkcie štátneho tajomníka Ministerstva spravodlivosti SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1253).
22. 9. 2022 Kanuščák, Jozef (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Ondreja Dostála (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1253).
13. 9. 2022 Sulík, Richard (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Poslanec si uplatnil mandát po podaní demisie z postu člena vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1244).
13. 9. 2022 Laurenčík, Milan (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Branislava Gröhlinga (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1245).
13. 9. 2022 Gröhling, Branislav (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Poslanec si uplatnil mandát po podaní demisie z postu člena vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1245).
13. 9. 2022 Pivková, Alexandra (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslankyne Márie Kolíkovej (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1246).
13. 9. 2022 Kolíková, Mária (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Poslankyňa si uplatnila mandát po podaní demisie z postu člena vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1246).
13. 9. 2022 Žiak, Miroslav (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Richarda Sulíka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1244).
26. 4. 2022 Vorobelová, Slavěna (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložila sľub poslankyne.
26. 4. 2022 Kanuščák, Jozef (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložil sľub poslanca.
19. 4. 2022 Kanuščák, Jozef (-) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Ondreja Dostála (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1042).
19. 4. 2022 Vorobelová, Slavěna (-) Mandát náhradníka získanýNastúpila ako náhradníčka na uprázdnený mandát poslanca Mariana Kotlebu (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1045)
5. 4. 2022 Kotleba, Marian (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 1044).
4. 4. 2022 Dostál, Ondrej (SaS) Mandát sa neuplatňujeJeho mandát sa neuplatňuje, pretože je štátnym tajomníkom.
16. 9. 2021 Tóth, Vojtech (OĽANO) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
1. 9. 2021 Tóth, Vojtech (OĽANO) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Jána Budaja (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 674).
1. 9. 2021 Šefčík, Marek (OĽANO) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Nastúpil na zaniknutý mandát poslanca Jozefa Bubnára (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 674).
1. 9. 2021 Šefčík, Marek (OĽANO) Mandát náhradníka zaniknutýMandát náhradníka na neuplatňovaný mandát poslanca Jána Budaja zanikol z dôvodu nastúpenia na zaniknutý mandát poslanca Jozefa Bubnára (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 674 ).
31. 8. 2021 Bubnár, Jozef (-) Mandát zaniknutýVzdal sa mandátu poslanca (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 673).
22. 7. 2021 Luciak, Michal (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Uplatnil svoj mandát poslanca (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 643).
21. 7. 2021 Leščáková, Viera (-) Mandát náhradníka zaniknutýJej mandát náhradníčky zanikol uplatnením si mandátu poslancom Michalom Luciakom (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 643).
16. 7. 2021 Fecko, Martin (OĽANO) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Uplatnil mandát poslanca.
15. 7. 2021 Jílek, Rastislav (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Martina Fecka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 638).
22. 6. 2021 Kozarec, Sebastián (OĽANO) Mandát náhradníka vykonávanýMandát náhradníka vykonávaný. Zložil sľub poslanca Národnej rady Slovenskej republiky.
22. 6. 2021 Kozarec, Sebastián (OĽANO) Mandát náhradníka získanýNastúpoil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Igora Matoviča.
22. 6. 2021 Marcinčin, Radovan (OĽANO) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Nastúpil na zaniknutý mandát poslanca Jána Heráka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 620).
22. 6. 2021 Marcinčin, Radovan (OĽANO) Mandát náhradníka zaniknutýMandát náhradníka na neuplatňovaný mandát poslanca Igora Matoviča zanikol z dôvodu nastúpenia na zaniknutý mandát poslanca Jána Heráka (Rozhodnutie predsedu NR SR č.620 ).
21. 6. 2021 Herák, Ján (-) Mandát zaniknutýMandát zaniknutý. Mandát poslanca zanikol vzdaním sa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 619).
9. 6. 2021 Mičovský, Ján (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Poslanec si uplatnil mandát po podaní demisie z postu člena vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 613).
8. 6. 2021 Tóth, Vojtech (OĽANO) Mandát zaniknutýMandát náhradníka na neuplatňovaný mandát Jána Mičovského zaniknutý (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 613).
30. 4. 2021 Hlinka, Jozef (SME RODINA) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
9. 4. 2021 Hlinka, Jozef (SME RODINA) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Milana Krajniaka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 506).
9. 4. 2021 Krajniak, Milan (-) Mandát sa neuplatňujeMandát neuplatňuje, pretože je členom vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 506).
8. 4. 2021 Ledecký, Vladimír (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Poslanec si uplatnil mandát po odvolaní z funkcie štátneho tajomníka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 504).
7. 4. 2021 Letanovská, Andrea (-) Mandát náhradníka zaniknutýMandát náhradníka na neuplatňovaný mandát Vladimíra Ledeckého zaniknutý (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 504).
1. 4. 2021 Pivková, Alexandra (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložila sľub poslankyne.
1. 4. 2021 Laurenčík, Milan (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložil sľub poslanca.
1. 4. 2021 Žiak, Miroslav (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložil sľub poslanca.
1. 4. 2021 Žiak, Miroslav (-) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Richarda Sulíka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 496).
1. 4. 2021 Laurenčík, Milan (-) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Branislava Gröhlinga (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 496).
1. 4. 2021 Pivková, Alexandra (-) Mandát náhradníka získanýNastúpila ako náhradníčka na neuplatňovaný mandát poslankyne Márie Kolíkovej (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 496).
1. 4. 2021 Gröhling, Branislav (SaS) Mandát sa neuplatňujeMandát neuplatňuje, pretože je členom vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 496).
12345678910

Deň v parlamente

<- ->