Predchádzajúci predsedovia NR SR Vytlačiť stránku / Print page

23. 03. 2016 -

25. 11. 2014 - 23. 03. 2016

04. 04. 2012 - 24. 11. 2014

13. 10. 2011 - 04. 04. 2012

08. 07. 2010 - 13. 10. 2011

04. 07. 2006 - 08. 07. 2010

15. 10. 2002 - 07. 02. 2006

29. 10. 1998 - 15. 10. 2002

Deň v parlamente

<- ->