Zmeny v zložení NR SR Vytlačiť stránku / Print page

Zvoľte volebné obdobie:
123456789
DátumPoslanec Dôvod
7. 8. 2017 Gabániová, Darina (-) Mandát náhradníka získanýNastúpila ako náhradníčka na neuplatňovaný mandát poslanca Roberta Kaliňáka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 651).
7. 8. 2017 Ďurovčík, Emil (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Nastúpil na zaniknutý mandát poslanca Ľubomíra Jahnátka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 651).
7. 8. 2017 Ďurovčík, Emil (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýJeho mandát naáhradníka na neuplatňovaný mandát poslanca Roberta Kaliňáka zanikol z dôvodu nastúpenia na zaniknutý mandát poslanca Ľubomíra Jahnátka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 651).
31. 7. 2017 Jahnátek, Ľubomír (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol vzadním sa (Rozhodnuite predsedu NR SR č. 649).
22. 11. 2016 Andreánsky, Ladislav (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
22. 11. 2016 Zimenová, Zuzana (-) Mandát náhradníka vykonávanýZložila sľub poslankyne.
21. 11. 2016 Andreánsky, Ladislav (SMER - SD) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Mariána Saloňa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 343).
17. 11. 2016 Nachtmannová, Oľga (-) Mandát náhradníka zaniknutýMandát náhradníčky zanikol (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 343).
14. 11. 2016 Zimenová, Zuzana (-) Mandát náhradníka získanýNastúpila na zaniknutý mandát poslanca Radoslava Procházku (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 337).
31. 10. 2016 Procházka, Radoslav (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol vzdaním sa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 304).
11. 10. 2016 Baláž, Vladimír (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
11. 10. 2016 Marosz, Ján (OĽANO) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
3. 10. 2016 Baláž, Vladimír (SMER - SD) Mandát náhradníka získanýNastúpil na neuplatňovaný mandát poslanca Pavla Pavlisa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 292).
3. 10. 2016 Marosz, Ján (OĽANO) Mandát náhradníka získanýNastúpil na zaniknutý mandát poslanca Daniela Lipšica (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 289).
1. 10. 2016 Pavlis, Pavol (-) Mandát sa neuplatňujeMandát sa neuplatňuje, pretože bol vymenovaný za predsedu Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 292).
30. 9. 2016 Lipšic, Daniel (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol vzdaním sa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 288).
8. 9. 2016 Antal, Peter (MOST - HÍD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
8. 9. 2016 Antal, Peter (MOST - HÍD) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Ivana Švejnu (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 239).
7. 9. 2016 Csicsai, Gabriel (-) Mandát náhradníka zaniknutýMandát náhradníka zanikol (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 239).
18. 8. 2016 Tomáš, Erik (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Poslanec uplatnil mandát po odvolaní z funkcie štátneho tajomníka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 171).
17. 8. 2016 Baláž, Vladimír (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Erika Tomáša (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 171).
18. 5. 2016 Mora, Ján (ĽS Naše Slovensko) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložil sľub poslanca.
18. 5. 2016 Mora, Ján (ĽS Naše Slovensko) Mandát náhradníka získanýNastúpil na zaniknutý mandát poslanca Ondreja Bindera (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 109).
13. 5. 2016 Binder, Ondrej (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol jeho úmrtím (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 108).
18. 4. 2016 Mojš, Milan (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
18. 4. 2016 Sárközy, Irén (MOST - HÍD) Mandát náhradníka vykonávanýZložila sľub poslankyne.
18. 4. 2016 Vörös, Péter (MOST - HÍD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
13. 4. 2016 Mojš, Milan (SMER - SD) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslanca Roberta Fica (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 33).
13. 4. 2016 Buček, Jozef (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Nastúpil na zaniknutý mandát poslanca Jána Počiatka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 33).
13. 4. 2016 Buček, Jozef (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýJeho mandát náhradníka na neuplatňovaný mandát poslanca Roberta Fica zanikol z dôvodu nastúpenia na zaniknutý mandát poslanca Jána Počiatka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 33).
11. 4. 2016 Počiatek, Ján (-) Mandát zaniknutýMandát poslanca zanikol vzdaním sa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 31).
24. 3. 2016 Počiatek, Ján (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Po prijatí demisie vlády prezidentom poslanec uplatnil mandát (Rozhodnutie č. 11).
24. 3. 2016 Jahnátek, Ľubomír (-) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Po prijatí demisie vlády prezidentom poslanec uplatnil mandát (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
24. 3. 2016 Andreánsky, Ladislav (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Ľubomíra Jahnátka (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
24. 3. 2016 Vážny, Ľubomír (SMER - SD) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Po prijatí demisie vlády prezidentom poslanec uplatnil mandát (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
24. 3. 2016 Mojš, Milan (SMER - SD) Mandát náhradníka zaniknutýMandát poslanca zanikol uplatnením mandátu poslanca Ľubomíra Vážneho (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
24. 3. 2016 Sárközy, Irén (MOST - HÍD) Mandát náhradníka získanýNastúpila ako náhradníčka na neuplatňovaný mandát poslanca Lászlóa Sólymosa (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
24. 3. 2016 Vörös, Péter (MOST - HÍD) Mandát náhradníka získanýNastúpil ako náhradník na neuplatňovaný mandát poslankyne Lucie Žitňanskej (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
24. 3. 2016 Žitňanská, Lucia (-) Mandát sa neuplatňujeMandát neuplatňuje, pretože je členkou vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
24. 3. 2016 Sólymos, László (-) Mandát sa neuplatňujeMandát neuplatňuje, pretože je členom vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
24. 3. 2016 Pellegrini, Peter (-) Mandát sa neuplatňujeMandát neuplatňuje, pretože je členom vlády SR (Rozhodnutie predsedu NR SR č. 11).
23. 3. 2016 Mizík, Stanislav (ĽS Naše Slovensko) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložil sľub poslanca.
23. 3. 2016 Galek, Karol (SaS) Mandát vykonávaný (aktívny poslanec)Zložil sľub poslanca.
23. 3. 2016 Cigániková, Jana (SaS) Mandát náhradníka vykonávanýZložila sľub poslankyne.
23. 3. 2016 Mazurek, Milan (ĽS Naše Slovensko) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
23. 3. 2016 Pfundtner, Edita (MOST - HÍD) Mandát náhradníka vykonávanýZložila sľub poslankyne.
23. 3. 2016 Csicsai, Gabriel (-) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
23. 3. 2016 Jančula, Tibor (SNS) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
23. 3. 2016 Andreánsky, Ladislav (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
23. 3. 2016 Mojš, Milan (SMER - SD) Mandát náhradníka vykonávanýZložil sľub poslanca.
123456789

Deň v parlamente

<- ->