Fotogaléria NR SR Vytlačiť stránku / Print page

Marec 2010
4. 3. 2010: Vystúpenie podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča na pôde Výboru NR SR pre európske záležitosti a Zahraničného výboru NR SR (Otvorí sa v novom okne)

4. 3. 2010: Vystúpenie podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča na pôde Výboru NR SR pre európske záležitosti a Zahraničného výboru NR SR

4. 3. 2010: Tlačový brífing predsedu NR SR Pavla Pašku a podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča (Otvorí sa v novom okne)

4. 3. 2010: Tlačový brífing predsedu NR SR Pavla Pašku a podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča

4. 3. 2010: Vystúpenie podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča v rokovacej sále NR SR. (Otvorí sa v novom okne)

4. 3. 2010: Vystúpenie podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča v rokovacej sále NR SR.

4. 3. 2010: Vystúpenie podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča v rokovacej sále NR SR. (Otvorí sa v novom okne)

4. 3. 2010: Vystúpenie podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča v rokovacej sále NR SR.

3. 3. 2010:  Členovia Výboru NR SR pre európske záležitosti pri rokovaní s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky (Otvorí sa v novom okne)

3. 3. 2010: Členovia Výboru NR SR pre európske záležitosti pri rokovaní s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky

3. 3. 2010: Predseda Výboru NRSR pre zahraničné záležitosti Ján Kovarčík prijal podpredsedu Chorvátskeho parlamentu p. N. Mimicu s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky (Otvorí sa v novom okne)

3. 3. 2010: Predseda Výboru NRSR pre zahraničné záležitosti Ján Kovarčík prijal podpredsedu Chorvátskeho parlamentu p. N. Mimicu s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky

3. 3. 2010: Podpredseda NR SR p. Miroslav Číž prijal podpredsedu Chorvátskeho parlamentu p. N. Mimicu s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky (Otvorí sa v novom okne)

3. 3. 2010: Podpredseda NR SR p. Miroslav Číž prijal podpredsedu Chorvátskeho parlamentu p. N. Mimicu s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky

3. 3. 2010: Podpredseda NR SR p. Miroslav Číž prijal podpredsedu Chorvátskeho parlamentu p. N. Mimicu s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky (Otvorí sa v novom okne)

3. 3. 2010: Podpredseda NR SR p. Miroslav Číž prijal podpredsedu Chorvátskeho parlamentu p. N. Mimicu s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky

3. 3. 2010: Členovia Zahraničného výboru NR SR rokujú s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky (Otvorí sa v novom okne)

3. 3. 2010: Členovia Zahraničného výboru NR SR rokujú s delegáciou Výboru pre európske záležitosti Národného zhromaždenia Chorvátskej republiky

Február 2010
19. 2. 2010: Zahraničná pracovná cesta Zahraničného výboru NR SR v Madride, 15. -17. február 2010 (Otvorí sa v novom okne)

19. 2. 2010: Zahraničná pracovná cesta Zahraničného výboru NR SR v Madride, 15. -17. február 2010

18. 2. 2010: Príhovor podpredsedu NR SR Miroslava Číža na konferencii parlamentných knižníc a výskumných činností členských krajín V4 (Otvorí sa v novom okne)

18. 2. 2010: Príhovor podpredsedu NR SR Miroslava Číža na konferencii parlamentných knižníc a výskumných činností členských krajín V4

17. 2. 2010: Podpredseda NR SR p. Milan Hort prijal delegáciu Výboru pre hospodárstvo, poľnohospodárstvo a dopravu Senátu Parlamentu Českej republiky (Otvorí sa v novom okne)

17. 2. 2010: Podpredseda NR SR p. Milan Hort prijal delegáciu Výboru pre hospodárstvo, poľnohospodárstvo a dopravu Senátu Parlamentu Českej republiky

17. 2. 2010: Rokovanie delegácie Výboru pre vedu, vzdelanie, kultúru, mládež a telovýchovu Poslaneckej snemovne Parlamentu Českej republiky s predsedníčkou a členmi Výboru NR SR pre vzdelanie, mládež, vedu a šport. (Otvorí sa v novom okne)

17. 2. 2010: Rokovanie delegácie Výboru pre vedu, vzdelanie, kultúru, mládež a telovýchovu Poslaneckej snemovne Parlamentu Českej republiky s predsedníčkou a členmi Výboru NR SR pre vzdelanie, mládež, vedu a šport.

17. 2. 2010: Rokovanie delegácie Výboru pre hospodárstvo, poľnohospodárstvo a dopravu Senátu Parlamentu Českej republiky s predsedom a členmi Výboru NR SR pre financie, rozpočet a menu, (Otvorí sa v novom okne)

17. 2. 2010: Rokovanie delegácie Výboru pre hospodárstvo, poľnohospodárstvo a dopravu Senátu Parlamentu Českej republiky s predsedom a členmi Výboru NR SR pre financie, rozpočet a menu,

10. 2. 2010: Predseda NR SR p. Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Tureckej republiky v SR  (Otvorí sa v novom okne)

10. 2. 2010: Predseda NR SR p. Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Tureckej republiky v SR

9. 2. 2010: Podpredseda NR SR p. Miroslav Číž prijal podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Moldavy p. I. Leanca (Otvorí sa v novom okne)

9. 2. 2010: Podpredseda NR SR p. Miroslav Číž prijal podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Moldavy p. I. Leanca

9. 2. 2010: Podpredseda NR SR p. Miroslav Číž prijal podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Moldavy p. I. Leanca (Otvorí sa v novom okne)

9. 2. 2010: Podpredseda NR SR p. Miroslav Číž prijal podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Moldavy p. I. Leanca

9. 2. 2010: Predseda Zahraničného výboru NR SR p. Juraj Horváth prijal podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Moldavy p. I. Leanca (Otvorí sa v novom okne)

9. 2. 2010: Predseda Zahraničného výboru NR SR p. Juraj Horváth prijal podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Moldavy p. I. Leanca

9. 2. 2010: Rokovanie delegácie Výboru pre zahraničnú politiku Parlamentu Chorvátskej republiky s predsedom Zahraničného výboru NR SR Jurajom Horváthom a členmi tohto výboru (Otvorí sa v novom okne)

9. 2. 2010: Rokovanie delegácie Výboru pre zahraničnú politiku Parlamentu Chorvátskej republiky s predsedom Zahraničného výboru NR SR Jurajom Horváthom a členmi tohto výboru

8. 2. 2010: Predseda Výboru NR SR pre ľudské práva, národnosti a postavenie žien p. József Berényi a členovia výboru prijali Vysokého komisára OBSE p. Knuta Vollebaeka (Otvorí sa v novom okne)

8. 2. 2010: Predseda Výboru NR SR pre ľudské práva, národnosti a postavenie žien p. József Berényi a členovia výboru prijali Vysokého komisára OBSE p. Knuta Vollebaeka

Deň v parlamente

<- ->