Vyhľadávanie v prepise rozpravy

Záznamy vystúpení sú evidované v rámci systému prepisu vystúpení do textovej podoby. Tieto texty sú k dispozícii až od 5. volebného obdobia a kvôli autorizácii sú k dispozícii vždy až nejaký čas po samotnom vystúpení.

Výsledok vyhľadávania v záznamoch rozpravy NR SR

 
10. 6. 2010 11:39:23 - 11:40:34 53.schôdza NR SR Tlač 1549 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Martinák, Ľuboš (SMER – SD) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
 Vážený pán poslanec, ako obyčajne, všetko spochybňuješ samozrejme bez ľadu a skladu. Najviac ma však dorazilo to, keď si konštatoval, máš to v zázname, že tento parlament už nemá právo rozhodovať. To žiješ skutočne niekde celkom inde a pritom rozprávaš tu o populizme. Opäť si do toho zamiešal Veľký Slavkov ako obyčajne a Slovenský pozemkový fond. Tak ja ti tu na tejto pôde parlamentu ešte raz pripomeniem, že keď tam bol náš výbor na Slovenskom pozemkovom fonde, sme sa z dokladov dozvedeli, že za tvojho, opakujem, tvojho ministrovania, 80 % reštitučných náhrad dostali v katastrálnom území Bratislava reštituenti z Dunajskej Stredy a z Komárna a z ostatných južných oblastí. Škoda, že to pri tom sa nepozastavíš a nám to tu nevysvetlíš. A ešte raz opakujem, tento parlament má právo rozhodovať. Ďakujem.