72.
Ďakujem pekne za slovo, pán predsedajúci. Vážený pán poslanec Rajtár, "náš človek", "mafia", "prokuratúra", "polícia", "chobotnica", "prepojenia", tieto slová ste spomínali ixkrát vo vašom diskusnom príspevku. Ja mám taký pocit, že vy a vám podobní asi prešli nejakým mediálnym výcvikom a snažíte sa podsunúť ľuďom do hláv to, čo chcete, aby v nich zanechalo hlbokú pamäťovú stopu.
Ale poďme teda k tomu nášmu človeku. Už raz som vám to hovoril na schôdzi číslo jedna, keď ste sedeli tuná po mojej ľavici. Spýtali ste sa fakt pána, pána poslanca Lipšica, dvojnásobného exministra, raz ministra spravodlivosti a raz ministra vnútra, kedy dostal prvý nadmerný odpočet DPH pán Bašternák? Kedy dostal prvú vratku DPH vo výške 3,6 mil. eur? V marci 2011 za vlády pani Ivety Radičovej, keď bol minister vnútra váš pán kolega poslanec Lipšic. Nemáte taký pocit, že je váš človek? Snažíte sa podsunúť nám, že je náš človek? (Potlesk.)
Pán poslanec, pán poslanec Rajtár, vlastenec, nevlastenec, váš pán asistent Rybanič, nemáte taký pocit, že tomu chlapcovi ste ublížili? Vážne nemáte pocit, že porušil zákon? Nemáte taký pocit? Nemáte taký pocit, že ste mu poškodili? Že ste poškodili Tatra banke? Toto sú spôsoby, toto sú maniere, ako sa dostať k informáciám? Pán, pán poslanec Rajtár, nehodné, nechutné.
Pán poslanec Rajtár, nechali ste sa trocha uniesť a povedali ste, odkázali ste tým všetkým, odkázali ste tým všetkým poctivým policajtom, že čestní policajti majú vašu podporu a nemusia sa báť. Pán poslanec Rajtár, som možno o pár minút dlhšie v parlamente ako vy, ale ja musím určite úprimne povedať, že tí poctiví policajti, ktorí robia svoju robotu, si ani nevšimli, že v parlamente sedíte.
Ďakujem pekne. (Potlesk.)