Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 12. 9. 2018Juraj Soboňaminister obrany SR Peter GajdošPán minister, avizovali ste, že v súvislosti s modernizáciou armády vytvoríte 800 nových pracovných miest. Mohli by ste bližšie špecifikovať, o aké pracovné miesta sa jedná?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Juraj Soboňaminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekPán minister, v akom časovom horizonte sa začne realizovať rýchlostná cesta na Hornej Nitre, ktorá spája Nitru s Prievidzou na Martin a prechádza cez Topoľčany? Je nevyhnutná na prepojenie - priemyselný park Jaguar Land Rover Nitra s regiónom Prievidza. Smer na Martin, pre budúci eventuálny útlm baníctva, presun zamestnancov, infraštruktúra pre subdodávateľov, ako aj obyvateľov v uvedenom regióne. Mohli by ste bližšie špecifikovať v akom štádiu rozpracovania je uvedený projekt výstavby prepojenia uvedených regiónov?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Juraj Soboňaminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekPán minister, v akom časovom horizonte sa uvažuje zahájenie výstavby R8, ktoré prepája Nitru - Hradište, okres Partizánske?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Juraj Soboňaministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela MatečnáPani ministerka, aké hlavné podporné mechanizmy pripravuje ministerstvo na rok 2019 pre našich slovenských poľnohospodárov a pre Program rozvoja vidieka pre obce?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Juraj Soboňaministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela MatečnáPani ministerka, aké hlavné podporné mechanizmy pripravuje ministerstvo na rok 2019 pre našich slovenských poľnohospodárov a pre Program rozvoja vidieka pre obce?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Juraj Soboňaminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekPán minister, v akom časovom horizonte sa uvažuje zahájenie výstavby R8, ktoré prepája Nitru - Hradište, okres Partizánske?