Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 25. 5. 2016Emil Ďurovčíkminister dopravy a výstavby SR Roman BrecelyPlánuje ministerstvo v spolupráci so samosprávou pripraviť legislatívu na vytváranie inštitúcií (dopravných autorít, resp. organizátorov Integrovaného dopravného systému), ktoré budú mať definované kompetencie na spoločné objednávanie dopravných služieb, koordináciu a harmonizáciu verejnej dopravy?
nezodpovedaná 21. 9. 2016Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoAko hodnotíte summit EÚ v Bratislave, jeho význam pre SR a pre fungovanie celej EÚ?
zodpovedaná 21. 9. 2016Emil Ďurovčíkminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekPlánuje ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja v spolupráci so samosprávou pripraviť legislatívu na vytvorenie inštitúcii (dopravných autorít, resp. organizátorov IDS), ktoré budú mať definované kompetencie na spoločné objednávanie dopravných služieb, koordináciu a harmonizáciu verejnej dopravy?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoAko vy osobne hodnotíte rozpočet na rok 2017?
nezodpovedaná 1. 2. 2017Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, Slovenskej republike sa v poslednej dobe mimoriadne darí v ekonomických ukazovateľoch. Očakáva Slovenská republika v blízkej budúcnosti príchod nových investorov?
zodpovedaná 8. 2. 2017Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aké opatrenia ste prijali, respektíve plánujete prijať, na uplatnenie ľudí podľa potrieb trhu?
nezodpovedaná 5. 4. 2017Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aké mimoriadné investície zo zahraničia môžeme v tomto volebnom období na Slovensku očakávať?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, prosím, o odpoveď na otázku: Aký je váš názor na zvyšovanie minimálnej mzdy a celkový názor na výšku priemernej mzdy v národnom hospodárstve?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoAké výhody vidíte pre Slovensko a jeho obyvateľov, keď Slovensko bude v jadre EÚ?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoAké výsledky očakávate po piatkovom stretnutí v Bratislave ohľadom dvojakej kvality potravín?
zodpovedaná 6. 12. 2017Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoObyvatelia Košického samosprávneho kraja, veľmi vítajú rokovanie o hodvábnej ceste z dôvodu väčšieho množstva pracovných príležitostí v regióne. Podporuje vláda tento projekt a zároveň výstavbu logistických centier - ich dobudovanie?
nezodpovedaná 6. 12. 2017Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Robert FicoAkí noví investori sa pripravujú pre podnikanie hlavne na východnom Slovensku?
zodpovedaná 16. 5. 2018Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, v poslednom období sa uskutočnili výjazdové zasadnutia vlády v okresoch východného Slovenska zamerané hlavne na plnenie akčných plánov. Ako ste spokojný s ich realizáciou?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Peter PellegriniAké závery boli prijaté na stretnutí s rektormi vysokých škôl ohľadom rekonštrukcií a modernizácií vysokoškolských internátov? Aká je predstava o finančnej pomoci do budúcna - čiže v ďalších rokoch?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte, že Slovensko prvýkrát v histórii bude mať vyrovnaný rozpočet. Aký to bude mať vplyv na budúcnosť nášho štátu vo zväzku s EÚ?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Emil Ďurovčíkpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, uskutočnili ste rokovania so silovými zložkami štátu v súvislosti so situáciou na Ukrajine. Budú prijaté nejaké opatrenia, nové, dodatočné, hlavne na slovensko-ukrajinskej hranici?