Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 14. 6. 2017Katarína Cséfalvayováminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Peter PlavčanVážený pán minister, môžete potvrdiť alebo vyvrátiť medializované informácie o prepúšťaní v Agentúre na podporu výskumu a vývoja? Môže tiež ministerstvo garantovať, že nedôjde k zastaveniu či obmedzeniu čerpania zdrojov na projekty prostredníctvom tejto agentúry?
nezodpovedaná 19. 6. 2019Katarína Cséfalvayováminister obrany SR Peter GajdošVážený pán minister, počas návštevy Lotyšskej republiky sme spolu s ďalšími kolegami so Zahraničného výboru NR SR navštívili Centrum strategickej komunikácie NATO, kde má aj Slovensko svoje zastúpenie. Aké sú dlhodobé a strednodobé ciele využitia našej prítomnosti v tejto inštitúcii? Na akých projektoch chceme participovať a aký je náš plán využitia nášho členstva do konca roku 2019?
zodpovedaná 4. 12. 2019Katarína Cséfalvayovápredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, je stiahnutie návrhu na stratifikáciu nemocníc, za ktorú ste sa osobne zasadzovali a presadzovali ju ako nevyhnutnú, tou zodpovednou zmenou, ktorú propagujete v kampani?