Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 27. 4. 2022Andrej Medveckýpredseda vlády SR Eduard HegerOd leta 2021 ste sľubovali zdravotníkom stabilizačné zvýšenie platov. Už ste na to našli financie? Nebudú vám chýbať tie 2 mld. eur, ktoré SR zaplatí za účasť na Rusko-ukrajinskom konflikte?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Andrej Medveckýpodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičPlánujete vzhľadom na očakávanú finančnú a hospodársku krízu stiahnuť naše investičné zlato z Veľkej Británie späť na Slovensko? Máte nejaké záruky, že sa k nemu v prípade núdze Slovenská republika vôbec dostane?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Andrej Medveckýpodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičPlánujete vzhľadom na prehlbujúcu finančnú krízu podať návrh na zmrazenie platov poslancov a ďalších štátnych funkcionárov?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Andrej Medveckýminister vnútra SR Roman MikulecKoľko, už z viac ako 200 000 utečencov, sú občania Ukrajiny a koľkí z nich sú občania zo štátov 3. sveta?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Andrej Medveckýminister vnútra SR Roman MikulecAko sa Denník N dostáva pravidelne k tajným nahrávkam a informáciám ako bolo napríklad aj video o verbovaní špióna na Slovensku? Sú rovnaké informácie poskytované aj ďalším médiám?