Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 18. 5. 2016Peter Pčolinskýdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterAké opatrenia, postihy či tresty použije ministerstvo proti neadekvátnemu spôsobu odoberania detí na základe súdneho rozhodnutia? V prípade 6-ročného Marca bol postup neadekvátny, traumatizujúci nielen pre dieťa samotné, ale aj pre jeho spolužiakov.
nezodpovedaná 15. 6. 2016Peter Pčolinskýdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy odvoláte ministra vnútra Roberta Kaliňáka a kedy sa odsťahujete z bytu, pri ktorom je vážne podozrenie, že bol financovaný z daňových podvodov?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Peter Pčolinskýdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoPán predseda, minulý rok ste robili výjazdové zasadnutia po východnom Slovensku a ohlasovali takzvané "Akčné plány" pre vybrané okresy. Aký je stav plnenia týchto plánov? Koľko peňazí ste poskytli okresom v rámci akčných plánov do konca roka 2016?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Peter Pčolinskýdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoEurópska komisia začala konanie proti Poľsku, Maďarsku a Česku za nerešpektovanie kvót na prerozdelenie migrantov. Prijala vláda SR utajený záväzok, že súhlasí s povinnými kvótami, keďže voči Slovenskej republike konanie nebolo začaté? Koľko migrantov prijala SR na svoje územie od roku 2015?