Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 15. 6. 2016Gábor Grendelpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy odvoláte ministra vnútra Roberta Kaliňáka a kedy sa odsťahujete z bytu, pri ktorom je vážne podozrenie, že bol financovaný z daňových podvodov?
zodpovedaná 23. 11. 2016Gábor Grendelminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákPán minister, nemyslíte si, že vážne podozrenie z rozkrádania peňazí na prezentáciu Slovenska je najhoršou formou prezentácie Slovenska? Nemyslíte si, že okamžite zverejniť, ako boli tieto peniaze využité, je lepšie ako útoky na Zuzanu Hlávkovú?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Gábor Grendelpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, to, že Bašternák vyjadril nad svojimi činmi účinnú ľútosť znamená, že sa k týmto skutkom priznal. Už teda nehovoríme o človeku podozrivom z daňových podvodov, rovno môžeme konštatovať, že bývate u daňového podvodníka. Preto sa pýtam, kedy sa konečne odsťahujete z bytu daňového podvodníka?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Gábor Grendelpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, je podľa vás odmena vo výške 17,6 milióna eur pre Advokátsku kanceláriu JUDr. Radomíra Bžána adekvátna v porovnaní so sporom kvôli argentínskym dlhopisom, kde bolo v hre približne 10 miliárd eur, pričom spor trval až 5 rokov a Argentínu stáli právne služby 8 miliónov eur?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováKtorým štátom zapožičalo ministerstvo lietadlo Leteckého útvaru Ministerstva vnútra SR v rokoch 2010 - 2018 (kedy, na akú trasu, s akými nákladmi jednotlivých letov)?
zodpovedaná 20. 6. 2018Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováAké konkrétne úkony vykonala polícia po vyhlásení pátrania po Patrikovi Pachingerovi a Dávidovi Brtvovi na ich zadržanie?
zodpovedaná 12. 9. 2018Gábor Grendelminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákVyhostí Slovenská republika ruských diplomatov na základe nových informácií britských úradov, ktoré identifikovali útočníkov v kauze Skripaľ?
zodpovedaná 28. 11. 2018Gábor Grendelminister spravodlivosti SR Gábor GálAkú dlhú koncipientsku prax ste museli absolvovať pred zložením advokátskych skúšok?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Gábor Grendelminister obrany SR Peter GajdošAké opatrenia prijali ozbrojené sily SR v súvislosti s vyhlásením plnej bojovej pohotovosti a stanného práva na Ukrajine?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Gábor Grendelminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákAko hodnotíte rozhodnutie SNS stiahnuť Bezpečnostnú a Obrannú stratégiu SR z prebiehajúcej schôdze NR SR?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováKoľko zahraničných návštev prijal minister/ministerka vnútra SR vo vládnom hoteli Bôrik v rokoch 2012 - 2018?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Gábor Grendelpredseda vlády SR Peter PellegriniSúvisí vami ohlásené vyhostenie ruského diplomata aj s identifikáciou útočníkov v kauze Skripaľ?
zodpovedaná 5. 12. 2018Gábor Grendelminister obrany SR Peter GajdošAké opatrenia prijali ozbrojené sily SR v súvislosti s aktuálnou situáciou na Ukrajine?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováKoľko zahraničných partnerov prijala ministerka vnútra/prijal minister vnútra v hoteli Bôrik v rokoch 2012 - 2018? A ktorých?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Gábor Grendelminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákAko hodnotíte návrh SNS na vyradenie Bezpečnostnej a Obrannej stratégie z programu 38. schôdze NR SR?
zodpovedaná 30. 1. 2019Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováOpýtali ste sa Tibora Gašpara, prečo dal na jeseň 2017 lustrovať informácie o Jánovi Kuciakovi v policajných informačných systémoch? Ako vám to zdôvodnil? Koho dal ešte lustrovať? Čo urobil s takto získanými informáciami?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováDokedy bude p. Vorobjov riaditeľom spravodajskej jednoty finančnej polície? Je podľa vás správne, aby takému citlivému útvaru šéfoval človek, ktorý bezdôvodne zhromažďoval informácie o Jánovi Kuciakovi pol roka pred jeho vraždou?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováKedy odvoláte Tibora Gašpara z postu odborníka ústavného činiteľa?
nezodpovedaná 27. 3. 2019Gábor Grendelpredseda vlády SR Peter PellegriniVáš koaličný partner o vás napísal stanovisko: "To, čo rozpráva Peter Pellegrini v reláciách, pre nás nie je podstatné. Stal sa predsedom vlády zhodou náhod. Jeho osobný názor nemá žiadnu politickú relevanciu." Súhlasíte s takýmto hodnotením svojich výrokov?
zodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelpredseda vlády SR Peter PellegriniVáš koaličný partner o vás vyhlásil: "Stal sa predsedom vlády zhodou náhod. Jeho osobný názor nemá žiadnu politickú relevanciu." Súhlasíte s takouto charakteristikou svojich výrokov?
zodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelpodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírSúhlasíte s rozhodnutím koaličnej väčšiny odmietnuť novelu zákonov, ktorá by zrovnoprávnila podmienky poberania tzv. OČR pre príslušníkov Policajného zboru, SIS, Hasičského a záchranného zboru, Zväzu väzenskej a justičnej stráže, ozbrojených síl SR a Finančnej správy SR s civilnými zamestnancami?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelminister spravodlivosti SR Gábor GálJe podľa vás spravodlivé, že príslušníci Zboru väzenskej a justičnej stráže nemôžu čerpať tzv. OČR v prípade ošetrovania svojich rodičov?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováSúhlasíte s rozhodnutím koaličnej väčšiny v NR SR odmietnuť novelu zákonov, ktorá by zrovnoprávnila podmienky poberania tzv. OČR pre príslušníkov Policajného zboru, SIS, Hasičského a záchranného zboru, Zväzu väzenskej a justičnej stráže, ozbrojených síl SR a Finančnej správy SR s civilnými zamestnancami?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelminister obrany SR Peter GajdošJe podľa vás správne, že profesionálni vojaci na rozdiel od bežných zamestnancov nemôžu čerpať tzv. OČR v prípade ošetrovania svojich rodičov?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelminister obrany SR Peter GajdošSúhlasíte s rozhodnutím koaličnej väčšiny odmietnuť novelu zákonov, ktorá by zrovnoprávnila podmienky poberania tzv. OČR pre príslušníkov Policajného zboru, SIS, Hasičského a záchranného zboru, Zväzu väzenskej a justičnej stráže, ozbrojených síl SR a Finančnej správy SR s civilnými zamestnancami?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelpodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírJe podľa vás spravodlivé, že príslušnici Finančnej správy na rozdiel od civilných zamestnancov nemôžu čerpať tzv. OČR v prípade ošetrovania svojich rodičov?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováPovažujete za spravodlivé, že príslušníci Policajného zboru na rozdiel od bežných zamestnancov nemôžu žiadať o tzv. OČR v prípade, že sa musia starať o chorých rodičov?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Gábor Grendelminister spravodlivosti SR Gábor GálSúhlasíte s rozhodnutím koaličnej väčšiny odmietnuť novelu zákonov, ktorá by zrovnoprávnila podmienky poberania tzv. OČR pre príslušníkov Policajného zboru, SIS, Hasičského a záchranného zboru, Zväzu väzenskej a justičnej stráže, ozbrojených síl SR a Finančnej správy SR s civilnými zamestnancami?
nezodpovedaná 18. 9. 2019Gábor Grendelministerka vnútra SR Denisa SakováAké opatrenia prijalo alebo plánuje prijať ministerstvo na zabezpečenie objektu strelnica v Rusovciach?